איך לחפש האשטגים לאינסטגרם? - How To Search Hashtags For Instagram

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מעוניינים לדעת איך לחפש האשטגים לאינסטגרם שיעזרו לכם לקבל יותר מעורבות עם הפוסטים שלכם? רוצים לקדם את פרופיל האינסטגרם שלכם על ידי שימוש בהאשטגים רלוונטיים? קראו את המאמר הבא.

 

רוצים לדעת כיצד לחפש האשטגים לאינסטגרם שיקדמו את הפוסטים ואת הפרופיל שלכם? הגעתם למקום הנכון.
אז לפני שנסביר לכם איך בדיוק לחפש האשטגים לאינסטגרם בצורה הנכונה והאפקטיבית ביותר – נתחיל מלהסביר מהם בכלל האשטגים באינסטגרם ולמה הם כל כך חשובים.

מהם האשטגים לאינסטגרם

ההאשטג מאפשר לאינסטגרם “לעשות סדר” בתוכן שעולה באפליקציה. זאת על ידי חלוקת הפוסטים לקטגוריות ונושאים שיש להם משהו במשותף.
הנושאים של ההאשטגים באינסטגרם יכולים להיות כללים, כמו – #אוכל, #מסיבות, #חברים, #ים, #עבודה וכו’. או שההאשטג יכול להיות גם ספציפי יותר כמו #להעסיקאתהילדים, #שגרהבצלהקורונה ועוד.
כמו שאתם רואים האשטג נכתב עם סולמית ואם הוא בעל יותר ממילה אחת אז הוא נכתב ללא רווחים. כתיבת ההאשטג נעשית כחלק מהתיאור בפוסטים או כטקסט בסטוריז.
ההאשטגים גם תורמים רבות לקידום באינסטגרם של הפרופיל הפרטי או העיסקי שלכם ועל כך נרחיב בהמשך.

שימוש בהאשטגים בפייסבוק ובאינסטגרם

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

איך לבחור ולהשתמש בהאשטגים לאינסטגרם ולמה זה כ"כ חשוב?

למה כדאי לשים האשטגים לתמונות באינטסגרם?

קודם כל, שלא כמו האשטגים בפייסבוק, להאשטגים באינסטגרם יש הרבה יותר אפשרויות, כוח והשפעה. למשל, כאשר אתם שמים האשטגים לתמונות האינסטגרם שלכם אתם גורמים לכך שהן יופיעו ב’עמודי ההאשטגים’.
למה הכוונה? לכל האשטג עמוד ייעודי משלו באינסטגרם. על ידי הוספת ההאשטג לתמונות או לפוסטים שלכם, אתם בעצם מופיעים באותו העמוד של ההאשטג. יש לא מעט אנשים שמחפשים תכנים, תמונות והשראה דווקא ב’עמודי ההאשטגים’ הספציפיים. על ידי הוספת האשטג לתמונה אתם מאפשרים לפוסטים שלכם להופיע גם באותם עמודי ההאשטג ולא רק בפרופיל שלכם. לכן אין ספק שכדאי להוסיף האשטגים לתמונות האינסטגרם שלכם, אם אתם רוצים לקדם את הפרופיל שלכם בפלטפורמה ולהיחשף לקהל נוסף.

איך כדאי להשתמש בהאשטגים לאינסטגרם?

תדירות: אינסטגרם בעצמה אומרת שכדאי להשתמש בהאשטגים בפוסטים שלכם. לכן מומלץ לצרף האשטגים לכל פוסט, או כמעט לכל פוסט, שאתם מעלים – בין אם זה וידיאו, תמונה או סליידר.
מיקום:
את ההאשטגים מומלץ לשים בכל מיקום שמאפשר זאת באינסטגרם. כלומר גם בסטוריז (הן כתוכן טקסט והן על ידי שימוש בפיצ’ר ה@mention) וגם בתמונות שאתם מעלים.
כמות: הוסיפו אחד או כמה האשטגים בודדים בכל פוסט, או כמעט בכל פוסט. אין צורך לשים רשימות של עשרות האשטגים עד שנגמר לכם המקום של התווים בטקסט של התיאור. 3 עד 8 האשטגים לגמרי יכולים להספיק. כך גם יישארו לכם האשטגים שונים בתחום הפעילות שלכם שתוכלו להשתמש בהם בפוסטים הבאים. זה מאפשר לכם לגוון את התיאור של הפוסטים, ולא תיצטרכו לחזור ולההשתמש באותם ההאשטגים בכל פוסט.

איזה האשטגים לאינסטגרם כדאי לבחור?

נושאי ההאשטגים: כדאי לבחור בהאשטגים רלוונטיים ומתאימים לכם, כאלה שיניבו לכם תוצאות איכותיות. מה זאת אומרת? אם אתם מקדמים פרופיל בתחום האופנה – השתמשו בהאשטגים של אופנה. אם אתם מקדמים עמוד שקשור לסדנאות אוכל – השתמשו בהאשטגים מתאימים. זה גם יעזור לכם להיחשף בפני גולשים רלוונטיים עבורכם וגם מקדם את הפרופיל והפוסטים שלכם תחת אותה קטגוריה.
פופולאריות: אל תבחרו בהאשטגים פופולאריים מדי. למה? כי אז הסיכוי שלכם להופיע בעמודי ההאשטג שלהם הוא נמוך יותר – הן תחת קטגוריית הפוסטים שב-top והן מבחינת אלו שמופיעים תחת recent.
העדיפו להשתמש בהאשטגים רלוונטיים ופופולאריים, אבל לא יותר מדי פופולאריים וכללים מדי – כמו #friend או #love. חפשו האשטגים עם כמה מאות אלפי פוסטים ולא עם מיליוניי פוסטים. למשל #fitnessworkout הוא האשטג מעולה לפוסטים, כי הוא גם ממוקד וגם בעל חיפושים רבים אבל אין תחתיו יותר מדי פוסטים (כ200- אלף).

 

המותג TOPSHOP משתמש בהאשטג ייחודי ב-'ביו' של הפרופיל העיסקי שלהם באינסטגרם

איך לחפש האשטגים לאינסטגרם

כעת אחרי שהבנו מהם האשטגים לאינסטגרם, איך לבחור האשטגים לאינסטגרם ולהשתמש בהם ולמה זה כל כך חשוב, נעבור לחלק המעניין. מחקר האשטג למתקדמים: איך לחפש האשטגים לאינסטגרם בצורה נכונה ואפקטיבית?

ראשית, תחשבו על מילים שאנשים יחפשו, ושהן רלוונטיות לקידום הפרופיל שלכם והתוכן שאתם מעלים בפלטפורמה.

התחילו לרכז את רשימות ההאשטגים שאתם חושבים עליהן ומוצאים אותם בקובץ word או באפליקציית NOTE בנייד. כך גם תמיד תוכלו לשלוף את ההאשטגים המתאימים לכם במהירות ובקלות לפני שאתם מעלים פוסטים.

מדריך מציאת האשטגים רלוונטיים באינסטגרם: אז איך אפשר לחפש ולמצוא האשטגים מתאימים ומוצלחים, כאלה שיקדמו את הפוסטים והפרופיל שלכם בצורה מוצלחת?

1. חיפוש מילות מפתח תחת TAGS
אם אתם נמצאים בעמוד ה’אקספלור’ של אינסטגרם, תחת האייקון של זכוכית המגדלת – אתם מגיעים לדף ה-discover. בדף זה ניתן לעשות חיפוש בשורה למעלה, כאשר חיפוש זה ניתן לסינון על ידי כמה אפשרויות. אחת מהן היא ה-tags שאלו תגיות ההאשטג.
כאן זה בדיוק המקום לקבל השראה להאשטגים חדשים לשימוש בפוסטים שלכם באינסטגרם. אם אתם מקלידים למשל מילה אחת כמו #work אז אתם מקבלים השלמות אוטומטיות להאשטגים אחרים שכוללים את המילה הזה. כך אתם יכולים למצוא האשטגים ממוקדים וספציפיים יותר, שאולי לא הייתם חושבים עליהם בעצמכם, כמו #workfromhome , #workingprogress , #worklife ועוד.

2. בדקו אצל מתחרים מצליחים
כדי למצוא האשטגים לאינסטגרם אפשר לבדוק פוסטים של מתחרים בעלי פרופיל אינסטגרם פעיל וחזק וכן אצל מובילי הדעה והמשפיענים.
בדקו באילו האשטגים הם משתמשים, באיזו כמות ובאיזה תדירות, והאם זה מביא להם תנועה לעמוד ומעורבות עם הפוסטים.

 3. הסתכלו איזה האשטגים יש לפוסטים שקופצים לכם בפיד
דרך נוספת לחפש האשטגים לאינסטגרם היא לראות מה עובד לפוסטים שקופצים לכם בפיד.
כמובן שבשביל שההאשטגים האלו יתאימו לקידום הפרופיל והפוסטים שלכם כדאי לבחון פוסטים מתאימים. כלומר פוסטים שהם תחת אותם תחומי עניין כמו הפרופיל שלכם, או כאלה שהם באותו נושא כמו התכנים שעולים בעמוד שלכם.

לעוד כלים וטיפים שימושיים למציאת האשטגים רלוונטיים לאינסטגרם – קראו גם את המאמר הבא.

האשטגים לאינסטגרם ולפייסבוק

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

קורס קידום אינסטגרם

רוצים לדעת עוד על האשטגים לאינסטגרם או ללמוד יותר על עולם הקידום העסקי באינסטגרם? מעוניינים להשיג יותר עוקבים וכן לקבל יותר מעורבות כמו לייקים ותגובות לפוסטים שלכם באינסטגרם? בדיוק לשם כך הכנו לכם את הקורס המלא לקידום ושיווק באינסטגרם, שהשקנו ממש לאחרונה. הקורס ילמד אתכם כל מה שצריך לדעת כדי לקדם את האינסטגרם העיסקי שלכם לגמרי בעצמכם. למידע נוסף על קורס אינסטגרם לחצו כאן.

לא מעוניינים לקדם את האינסטגרם העיסקי שלכם בעצמכם? תנו לנו לעשות זאת במקומכם. אנו בסושיאל ליידי מספקים מזה עשור שירותי בניית אתרים ודפי נחיתה, שירותי בניית אסטרטגיה וניהול תוכן בדיגיטל וברשתות החברתיות וכן שירותי קידום ממומן באינטרנט בכלל ובאינסטגרם בפרט. דברו איתנו עוד היום, ואנו כבר נדאג לכל השאר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

אם אהבת, בטח גם תרצה לקרוא על :

Close