מי אני

הי,
נעים מאד וכיף שאתם כאן.

אומרים שלכל אחד יש יעוד בעולם.
יש שיודעים בדיוק מה יעודם ויש כאלה שעדיין לא בטוחים מהו.
אני לא יכולה לומר בוודאות מה הייעוד שלי בעולם, אבל אני אכן בטוחה שחלק ממנו הוא להעניק.
כל מאמר, כל טיפ, כל חוויה שלי נכתבת מהלב, מהבטן ומהרצון שלי להעניק לכם ולחלוק איתכם תובנות, טיפים ועדכונים גם על הידע המקצועי שלי בתחום העולם הדיגיטלי וגם בחוויות האישיות, במחשבות ובהפקות שאני משתתפת או מרימה, המלצות על אנשים ונקודות ציון במסעי על שביל החיים שלי שראוי לספר עליהם ועוד.
אני כאן כדי קצת להוציא אתכם מאזור הנוחות, קצת לכוון, קצת לשתף ולנסות ולסייע לכל אחד מכם להגיע למקום שבו יצליח עסקית ויוכל לבנות לעצמו את החיים שהוא רוצה ואוהב.
בדומה לחיים שבניתי לעצמי.
אני רוצה לספר לכם קצת עלי, כדי שתבינו שבאמת – שכל אחד יכול להיות הכי טוב של עצמו ולהגשים חלום.

שירותי הדרכות אישיות דיגיטל טל נברו

אם אני הצלחתי – כל אחד יכול…

למקום שבו אני עושה את מה שאני אוהבת ולומדת הגעתי אחרי שעברתי כברת דרך לא פשוטה…
למה אני מספרת לכם את זה? כדי שתבינו שבאמת באמת, כל אחד יכול להגשים את עצמו.

את החיבור שלי לעולם האינטרנט גיליתי עוד מימי הצבא, שנת 1999, כקצינת הדרכת קשר ומחשבים ביחידת החילוץ והצלה של פיקוד העורף, כשהאינטרנט עוד היה בחיתוליו.
ב-2001, שבועיים אחרי שהשתחררתי, פרשתי כנפי אל העולם הגדול ועברתי לגור בניו יורק.

שם עבדתי במשרד נסיעות שנתיים, ורכשתי את הניסיון וההבנה של עבודה מול לקוחות, השפה האנגלית, עבודה משרדית של ניירת, סגירת טיסות והתנהלות מול ספקים. נהניתי, אבל הרגשתי חוסר סיפוק או מיצוי.

ב-2006 הכרתי במקרה מישהו (שבהמשך הפך להיות בעלי וגרושי) דרך אתר מדיה חברתית בו השתתפתי (Myspace, אז היה מאד פופולרי) ועברתי להשתקע על אי בקאריביים, שם התחלתי לעשות עסקים בעולם האינטרנט שעד אז היה רק כלי יצירת קשרים עם המשפחה שלי בארץ וחברים במקומות שונים בעולם.
למדתי על בשרי מה זה תחושת העצמאות, אליה התמכרתי.

ייעוץ פייסבוק אינסטגרם

תובנה מהדרך – אמוציות מניעות לפעולה

לא תמיד היה לי קל.
הבנתי פתאם מה זה אומר שאתה קם בבוקר וצריך לדאוג לתזרים לקוחות קבוע כדי להתקיים. היו פעמים שחשבתי לוותר, ראיתי שכולם מסביב מסיימים לימודים ומתקדמים בחיים בעבודות מסודרות וחשבתי שאולי אני לא בדרך הנכונה.
אבל בכל זאת לא ויתרתי.

למדתי באופן עצמאי על עולם השיווק האינטרנטי, וכן על העולם הפסיכולוגי של אנשים ולקוחות, שלא תמיד מרוצים. למדתי להפריד בין אמוציות לעסקים (טוב, זה לקח לי יותר זמן ללמוד, אם להודות על האמת) והבנתי שאמוציות הן לא דבר רע בהכרח – כי הן מניעות אותי לפעולה וגם אם לא פשוט – אסור לי לוותר לעצמי ותמיד להמשיך בדרך שהתחלתי לצעוד בה.

ב-2006 הקמתי עסק לשיווק באינטרנט, קידום במדיה חברתית, עוד מימי המייספייס ורק ההתחלה של פייסבוק ועסקתי בעיקר בקידום אתרים ובתוכניות שותפים, כשכל יום אני לומדת תוך כדי עשייה.

למדתי בכוחות עצמי, דרך האינטרנט, ממאמריו של קן איבוי, מורה דרך בתחום בניית אתרים ועסק עצמאי אונליין, מייסד SBI.COM
ב-2008 עברתי לפלורידה, שם התחלתי ללמוד מנהל עסקים באוניברסיטת "אברגליידס" אשר בבוקה-רטון, לא רחוק מ Delray Beach, שם גרתי.

מה שלא הורג, מחשל – לא סתם קלישאה. משבר חיי

ב-2009 נקטעו כל חלומותי וחיי השתנו מקצה לקצה.
אמא שלי חלתה בסרטן נדיר ואני עזבתי את החיים והעסק שבניתי לי אי שם בחו"ל ועברתי לגור אצלה בבית, במשך חצי שנה. חייה וחיי המשפחה שלי השתנו לחלוטין. בתי חולים, טיפולים קשים, משברים רגשיים קשים וכדומה היו רק חלק מההתמודדות היומיומית. אחרי חצי שנה קשה, היא נפטרה.

התחלה חדשה

הייתי מפורקת.
חזרתי לארץ בלי העסק, בלי אמא, בלי החיים שהכרתי, ואם לא די בכך – הייתי במהלך תהליך גירושים ואפילו חשבון בנק לא היה לי בארץ ומעולם לא שילמתי פה שכר דירה.
פשוט – התחלתי מאפס, עם הניסיון והידע שצברתי במהלך הלימודים והעסק שהיו לי בחו"ל.

מה עושים עכשיו?

מאז נשארתי בארץ. לא ויתרתי לעצמי ולא נתתי לעצמי לשקוע.
ב-2010 הצטרפתי למשרד הפרסום אדלר חומסקי, שם ייסדתי וניהלתי את מחלקת המדיה החברתית  ופעילותי כללה בניית אסטרטגיה שיווקית, ניהול תוכן וליווי פעילות שוטפת למותג / חברה באמצעות כלי המדיה החברתית.

אבל עדיין הרגשתי חוסר מיצוי.

ב-2011 פרשתי כנפיים ועזבתי שוב לדרך עצמאית, אז ייסדתי והייתי מבעלי מכללת סומו, מכללה לשיווק במדיה חברתית, שהכשירה מאות בעלי עסקים וארגונים בתחום המדיה החברתית בשנה האחרונה, כגון: אגודת הסטודנטים אוניברסיטת תל -אביב, אולג'ובס, אוניברסיטת בר אילן, אכסניות הנוער ישראל, ברסלב ישראל, חברת חשמל, נטוויז'ן, סי-גל, קוקה קולה, קרן קרב, רוטנברג ובניו, רשף סוכנות לביטוח, 2 like, 62days , פורטל המסעדות ROL ועוד.

טל נברו בראיון ערוץ 2

טל בגירסה של היום

כיום, אחרי הרבה ניסיון בעולמות האינטרנט, אני מצויידת יותר מתמיד בידע ובכלים שאני יכולה להעניק בתחומי הדיגיטל, תוך כדי שאני מובילה את חיי על שביל שאני בוחרת בו, הכולל גם את הנסיעות שלי מדי פעם, פרוייקטים ותחביבים ודואגת להנות מהדרך לא פחות מהיעדים אותם אני מציבה לעצמי בדרך.

כיום אני מעניקה את השירותים הבאים:

  • חשיפה בנכסים הדיגיטליים שלי (מאות אלפי עוקבים לא טועים), על ידי הפקות או פרוייקטים ייחודיים (רק דברים שאני מאמינה בהם)
  • קידום וניהול פעילות אינסטגרם – עבודה עם כלים טכנולוגיים וצוות שמאפשרים לי לסייע לכם בקידום אינסטגרם, טוויטר ורשתות נוספות.
  • שירותי הדרכות אישיות / הדרכות בקבוצה, חלק באמצעות סקייפ וחלק פנים אל מול פנים
  • הרצאות, סדנאות וקורסים באירגונים, חברות או באופן פרטי
  • ייעוץ וליווי עסקי והטמעה של הכלים הטכנולוגיים וההתנהלות השיווקית החדשה בארגונים ובעסקים.

אתם מוזמנים גם לקרוא מה כתבו עלי לקוחותי על הפעילות שלנו ביחד.

מי שאומר שיצליח ומי שאומר שלא יצליח – שניהם צודקים

כי בחיים מה שמנחה אותנו – זה אנחנו.

זה ה-אני מאמין שלנו. זו הגישה שלנו בחיים.
אם נרצה משהו – נשיג אותו.
הכל תלוי בדרך בה אנו פוסעים. לפעמים בדרך הזו נופלים. לא תמיד פשוט. לא הכל הולך בקלות.

הסוד בהצלחה הוא ההתמדה.

ה-לא לוותר.
גם אם נופלים – קמים.
קמים וממשיכים.

אין סיבה שלא נחיה את החיים האלה עד תום.
אין סיבה לא להגשים חלומות.

כל מה שצריך זה – אמונה בעצמינו והתמדה בדרך שלנו.
כמובן, שקצת השראה לא תזיק –
ובשביל זה אני פה

שלכם,
טל

Close