5 האפליקציות המומלצות שלנו ליצירת סטוריז מושכים לאינסטגרם – Our Top 5 Apps for Creating Engaging Instagram Stories

5 האפליקציות המומלצות שלנו ליצירת סטוריז מושכים לאינסטגרם

למה כדאי לכם להשקיע בסטוריז?

כל מי שעקב אחרי נתוני החשיפה של התוכן באינסטגרם במהלך 2019, כבר יודע שסטוריז מעולם לא היו חשובים להצלחה באינסטגרם כמו בנקודת הזמן הנוכחית. בעוד שלקבל תשומת לב לפוסטים בפיד שלכם הופך לקשה יותר ויותר, כמות החשיפות שמקבלים הסטוריז נותרת גבוה. לפיכך, יש חשיבות אסטרטגית לפעילות בפלטפורמה הזו עבור מותגים המעוניינים להגיע לקהלים רחבים. ועם זאת, הפקת זרם בלתי פוסק של תוכן אינה פשוטה לבעלי עסקים קטנים, אשר עסוקים במשימות רבות. 

אין ספק שזה יכול להיות מתיש ואפילו מתסכל להשקיע בעיצוב בפיסת תוכן שתיעלם תוך 24 שעות. אבל אם תשתלטו על השימוש באפליקציות הפשוטות שאנחנו ממליצים עליהן במאמר הזה תוכלו לייצר תוכן מקצועי תוך דקות. ואל תשכחו שבנוסף לחשיפה שתקבלו בזכות פרסום קבוע של סטוריז, תוכלו גם לשמור אותם בפרופיל שלכם באמצעות ההיילייטס. שימוש יצירתי בכלי זה יאפשר לכם לנצל את הסטוריז למגוון מטרות מיצירת קטלוג מוצרים בעמוד שלכם עד להעלאה לפרופיל של סרטונים ארוכים המחולקים לסטוריז.

איך לבחור אפליקציה ליצירת סטוריז שמתאימה לכם?

יש כל כך הרבה אפליקציות לבחור ביניהן שמציאת האחת שתשתלב בתהליך יצירת התוכן שלכם יכולה להיות משימה לא קלה. למזלכם, אנחנו כבר עברנו את החיפוש ונחלוק כאן את המסקנות כדי לחסוך לכם את העבודה. לכל מותג יש צרכים שונים מבחינת הקונספט העיצובי ואסטרטגית התוכן וכדאי להגדיר קודם כל את הדרישות שלכם בתחומים אלה. הנה כמה דברים לקחת בחשבון:

הפלטפורמה: כל האפליקציות המוזכרות במאמר זה מתאימות לאייפון ואנדרויד. 

המחיר: אנחנו לא נגד תשלום עבור אפליקציות שמשמשות אותנו באופן קבוע, אבל אל תמהרו להוציא כסף על כלי שלא תשתמשו בו מעבר לפעם אחת. בכל האפליקציות שהמלצנו עליהן כאן יש מספיק אפשרויות חינמיות כדי שתוכלו להתנסות בהן.

[שימו לב שכל המחירים המופיעים כאן הם הערכות על סמך פרסומי האפליקציות עצמן בפברואר 2020]

תווך אפשרויות מול קלות שימוש: שאלו את עצמכם – האם אתם זקוקים לכלי רציני שישמש אתכם למגוון של משימות או אפליקציה פשוטה שתבצע משימה אחת בקלות ומהירות?

שדרוג תוכן קיים מול יצירת תוכן חדש: חשבו על החומרים העומדים לרשותכם – האם כבר יש לכם תמונות יפות וטקסטים קולעים ואתם רוצים רק להוסיף מסגרת כדי לאחד אותם לסטורי מעניין? או שאתם מתחילים את תהליך יצירת הסטוריז שלכם ללא בנק חומרים וזקוקים לעזרה במציאות תמונת וניסוח כותרות? במקרה כזה אפליקציה המציעה מאגר תמונות ותבניות עיצוב מוכנות מראש יכולה לעזור לכם מאוד.

רשימת האפליקציות המומלצות שלנו לעיצוב סטוריז

מחיר: הרבה אפשרויות חינמיות ותשלום של כ-40 שח בחודש בעבור הגרסא המקצועית

מאגר תמונות: מבחר רחב של תמונת חינמיות וגישה לתמונות בתשלום נוסף

למה אנחנו ממליצים עליה?

קנבה יכולה להפוך לכלי מרכזי לעיצוב תוכן לרשתות חברתיות, אם תהיו מוכנים להשקיע ללמוד קצת איך להשתמש בה. אנחנו משתמשים בגרסת הדסקטופ שלה כדי לעצב כל דבר מפוסטים לאינסטגרם לתמונות לבלוג. גרסת האפליקציה לנייד מתאימה במיוחד לעיצוב סטוריז תוך כדי תנועה. עם מבחר אינסופי של תבניות מוכנות מראש, פונטים ועיצובים, האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

Canva
Canva קנבה

מחיר: יש תבניות חינמיות, אבל כדי להשתמש ברב האפשרויות תצטרכו לשלם כ-20 שח בחודש עבור הגרסא המקצועית.

מאגר תמונות: גישה לאנספלש UNSPLASH ופיקסביי PIXABAY

למה אנחנו ממליצים עליה:

בדומה לקאנבה, אובר מציעה מבחר רחב של תבניות לעיצובים של פורמטים שונים עבור מדיה חברתית. זו האפליקציה היחידה ברשימה שלנו שמאפשרת גישה לשני מאגרי התמונות החשובים פיקסביי ואנספלש ולכן אם אין למותג שלכם בנק תמונות משלו, זו האפליקציה בשבילכם.

Over app logo
Over אובר

מחיר: כ-11 שח בחודש

מאגר תמונות: אנספלש

למה אנחנו ממליצים עליה:

האפליקציה הפופולארית הזאת קלה במיוחד לשימוש ויוצרת מראה אלגנטי בשניות. אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אבל תמונה ממוסגרת כנראה שווה עוד יותר, כי המסגרות של אנפולד באמת יכולות לשדרג כל סטורי. אין לכם תמונה משלכם למסגר? תוכלו לבחור אחת בלי לצאת מהאפליקציה באמצעות הגישה המובנית למאגר אנספלש.

מחיר: כ-11 שח בחודש

מאגר תמונות: לא

למה אנחנו ממליצים עליה:

בהייה בסטוריז הנעים ללא הפסק היא החלופה העכשווית לצפייה בטלוויזיה. כדי לתפוס את תשומת לבו של הגולש חייבים לבלוט. חלקים נעים ואנימציה הם דרך נפלאה להוסיף חיים לסטוריז שלכם. אפשר, כמובן, להשתמש בגיפים המובנים בתוך האינסטגרם, אבל אם אתם מחפשים משהו יותר אלגנטי, נסו את מוג'ו. מדובר באפליקציה פשוטה המאפשרת להפוך תמונות סטילז לסרטונים באמצעות שימוש במסגרות נעות.

Mojo app logo
Mojo מוג'ו

מחיר: כ-11 שח בחודש

מאגר תמונות: לא

למה אנחנו ממליצים עליה:

בדומה לאנפולד, סטורי-ארט היא אפליקציה פשוטה שהופכת תמונות למיוחדות יותר באמצעות מסגרות. אבל בעוד שלאנפולד יש סגנון מובחן ומינמליסטי, סטורי-ארט מציעה מבחר רחב יותר של סגנונות. ורוד נשי, עיצובים פרחוניים או אפור אורבני. ובנוסף, יש כאן גם פיצ'ר מובנה לעיצוב אייקונים להיילייטס.

מאמרים נוספים