תזמון תוכן באינסטגרם באמצעות Creator Studio של פייסבוק -Instagram Scheduling Via Facebook App Creator Studio

תזמון תוכן באינסטגרם באמצעות Creator Studio של פייסבוק

אנשי מקצוע העוסקים בניהול חשבונות ברשתות החברתיות מתקשים לעיתים לעמוד בצורך המתמיד לעדכן בזמן אמת את הפרופילים של לקוחותיהם. לפיכך, היתה זו בשורה של ממש, כאשר לפני כמה שבועות נודע על האפשרות החדשה. אפשרות של תזמון תוכן באינסטגרם באמצעות Creator Studio של פייסבוק. הממשק זמין לכל מי שמנהל עמוד עסקי בפייסבוק. זהו, ללא ספק, שינוי המפשט את חייו של כל מי שעוסק במדיה חברתית.

 

היכולת שכולם חיכו לה

אף שהאפשרות לתזמן פוסטים באינסטגרם היתה קיימת קודם לכן, באמצעות שימוש בכלים ואפליקציות חיצוניות. אם זאת, לא היה עד כה תחליף לעבודה מהאינסטגרם בזמן אמת. נראה היה שאינסטגרם תמיד העדיפה, במודע, לא לאפשר תזמון מראש. אולי – בכדי לשמור על הקלפים שלה קרוב לחזה. עתה, עם הוספת יכולת התזמון דרך פייסבוק, ניתן לתזמן מראש כמה פוסטים שתרצו. הקלה עצומה עבור מנהלי תוכן במדיה חברתית.

 

הדמיה מראש

באמצעות השימוש ב-Creator Studio, תוכלו לראות כיצד ייראה הפוסט לאחר שיעלה. אפשרות שהיתה קיימת קודם לכן רק בתזמון פוסטים בדפי פייסבוק. רוב הכלים החיצוניים ששימשו לתזמון של פוסטים, לא כללו אופציה כזו. לכן קודם לכן לא היה ניתן לראות את הפוסט הסופי עד לעלייתו. אפשרות ההדמיה היא עוד יתרון משמעותי לשימוש ב-Creator Studio.  מעבר לכך, עתה תוכלו לראות את כל הפוסטים והנתונים עבורם במקום אחד. ברצף או בנפרד.

תזמון תוכן באינסטגרם ב-Creator Studio של פייסבוק
תזמון תוכן באינסטגרם ב-Creator Studio של פייסבוק
נתונים אודות הפוסט

איך להתחיל להשתמש באפשרות התזמון החדשה?

כדי להתחיל להשתמש ב-Creator Studio, אתם תצטרכו חשבון אינסטגרם עסקי. ובנוסףעמוד פייסבוק עסקי המקושר לאותו חשבון. לאחר מכן, תצטרכו לחבר את חשבון האינסטגרם למרכז השליטה של Creator Studio.

תזמון תוכן באינסטגרם ב-Creator Studio של פייסבוק

כאשר יווצר החיבור בין עמוד הפייסבוק לחשבון האינסטגרם, תוכלו להכנס לממשק ולבחור להעלות פוסט לפיד האינסטגרם או ל-IGTV. כאן תקבלו את האפשרות להעלות תמונה, לערוך את הטקסט, להוסיף מיקום, תגיות וכו. חשוב לציין, שב-Creator Studio, בשונה מאפליקציות אחרות, תוכלו להעלות כמה תמונות שתרצו בבת אחת. מה שיאפשר לכם ליצור פוסטים עם גלריות של תמונות.

עכשיו מגיע רגע האמת. תוכלו לתזמן את הפוסט לכל תאריך וזמן עתידי שתבחרו. לאחר התזמון, תוכלו לחזור לתפריט הראשי ולארגן את הפוסטים בהתאם לרצונכם.

מסקנות

כפי שכבר כנראה הבנתם, נראה שהוספת היכולת החדשה לממשק ה-Creator Studio  תקל על חייהם של מנהלי מדיה חברתית. תהפוך את עבודתם למתוכננת ומסודרת יותר. יחד עם זאת, אין לשכוח שמדובר ביכולת חדשה. אם כך, נצטרך לחכות ולראות מה תהיינה השלכות השימוש בה.

 מה שבטוח, כרגע זה נראה מבטיח ביותר.

 

מאמרים נוספים