5 טריקים לשדרוג הסטורי באינסטגרם שלך -5 Tricks And Hacks to Upgrade Your Instagram Stories

5 טריקים לשדרוג הסטורי באינסטגרם שלך

עם 400 מיליון סטורים שעולים על ידי משתמשים פעילים מדי יום באינסטגרם מותגים רבים מנסים להתבלט. המטרה שלהם היא להבליט את הסטורי שלהם, להיות יצירתיים יותר, נועזים יותר, ומרתקים הרבה יותר. במאמר הזה תוכלו למצוא 5 טריקים לשדרוג הסטורי באינסטגרם שלך.

למרות שישנן דרכים רבות ליצור סטורי איכותי באינסטגרם (ואני בטוחה שחלקכם משתמשים בכמה אפליקציות מדהימות לסטורי שלכם!) אינסטגרם עצמה מכילה כמה כלים וטריקים נסתרים שאולי פספסתם. 

לכל יוצרי התוכן שבחוץ, הנה 5 טריקים פשוטים באינסטגרם שיכולים להקפיץ את הסטורי שלכם רמה ולגרום להם לבלוט:

1. טיזרים מגניבים בקלות

הטריק הזה הוא טריק מאוד פשוט ושימושי. לאחר העלאת תמונה לסטורי, השתמש בסמל העט למעלה, בכדי לבחור צבע לרקע שלך. לאחר מכן, הקש והחזק את האצבע על המסך למשך 2 שניות עד שהמסך מכוסה בצבע שבחרת. ואז פשוט השתמש בכלי המחק כדי לחשוף חלקים בתצלום שלך, וליצור טיזר!

Screen Shot 2019-08-05 at 7.33.05 PM

2. מקסם את קשת הצבעים שלך

נמאס לך מצבעי ברירת המחדל של האינסטגרם? שמחה להציג את הטריק הנסתר. הקש והחזק את אחת מאפשרויות הצבע המוגדרות כברירת מחדל כדי לחשוף את מגוון הצבעים הסודי!

אפשר לשחק עם זה ואפילו לבחור צבעים המופיעים בתמונה עצמה שהעלת. על ידי לחיצה ארוכה על סמן העט אתה יכול לטייל בתמונה עם האצבע עד למציאת הצבע שאהבת. 

Screen Shot 2019-08-05 at 7.33.20 PM

3. הסתר את האשטג

אם אתה לא רוצה להרוס את האסתטיקה של הסטורי עם האשטגים, אתה תמיד יכול לכסות אותם עם אמוג‘י, GIF. דרך נוספת, אתה יכול לשנות את הצבע של האשטג שלך על ידי בחירת צבע שיעזור לו להשתלב עם הרקע של התמונה.

אך חשוב לזכור, אם תקטין את האשטג מידי, הם עשויים שלא להיות מוכרים על ידי מנועי החיפוש באינסטגרם!

Screen Shot 2019-08-05 at 7.33.34 PM

4. יישר את הטקסט שלך (בכל פונט!)

לאלו מכם ששונאים את הרעיון שחלק מהגופנים אינם מציעים אפשרות של יישור טקסט שמאל / ימין. כמו למשל הגופן מודרן וניאון. הנה פריצה פשוטה לכך: לאחר כתיבת הטקסט, החלק אצבע שמאלה או ימינה כדי לשנות את יישור הטקסט!

5 טריקים לשדרוג הסטורי באינסטגרם שלך

5. הוסף צללים

אם אתה רוצה ליצור יותר עניין בטקסט שלך, יש דרך לעצב אותו מבלי להשתמש ביישומי עיצוב חיצוניים.  לאחר כתיבת הטקסט שלך, פתח תיבת טקסט אחרת והקלד שוב את אותו טקסט, בצבע אחר. לאחר מכן סדר את שני הטקסטים חבר אותם כדי ליצור עיצוב פשוט זה של צל. טריק פשוט בעל השפעה עוצמתית!

Screen Shot 2019-08-05 at 7.34.00 PM

לסיכום

עם יותר ויותר תוכן המשותף בסטורי באינסטגרם, יצירת תוכן עקבי ונעים לעין יכולה להיות מאתגרת עבור חלק. השתמש בטריקים הפשוטים האלה בכדי לתת לסטורי באינסטגרם שלך עיצוב יצירתי יותר. פרט לכך, השתמש בתבניות השונות שאתה יכול למצוא בעיצוב אפליקציות כמו Unfold ,Mojo כדי ליצור אופי ייחודי למותג שלך ולגרום לסטורי שלך להתבלט.

מאמרים נוספים