מדריך לפתיחת פרופיל טיקטוק – Guide for opening a TikTok profile

מחפשים מדריך לפתיחת פרופיל טיקטוק? רוצים להראות נוכחות באפליקציית שיתוף הסרטונים המובילה של הצעירים? המדריך הבא הוא בשבילכם.


כל מה שרציתם לדעת על פתיחת פרופיל טיקטוק במאמר הבא.

לפני שנסביר לכם כיצד לפתוח פרופיל טיקטוק, נסביר לכם קצת על האפליקציה עצמה. זאת כדי שתבינו מהי טיקטוק ולמה היא נועדה.

מהי אפליקציית טיקטוק וכיצד הפכה לטרנד הכי חם ברשת?

טיקטוק התחילה כאפליקציה סינית לשיתוף סרטוני וידיאו קצרים. היא לא הייתה כל כך מוכרת ברחבי העולם כשרק הושקה. בשנת 2018 טיקטוק רכשה את אפליקציית הסרטונים המצליחה Musical.ly שהיה לה את אותו הקונספט ואת אותו קהל היעד. בזכות רכישה זו – אפליקציית TikTok קיבלה מודעות רבה יותר בעולם. זאת שכן ל- Musica.ly כבר היו מיליוני הורדות בעת רכישתה ו- TikTok העבירה את כל המשתמשים מהאפליקציה הישנה אליה. כך אפליקציית טיקטוק הפכה לטרנד הכי חם ברשת וזכתה בתואר "האפליקציה החינמית עם הכי הרבה הורדות" במהלך המחצית הראשונה של שנת 2018.

משתמש באפליקציית טיקטוק

פרופיל טיקטוק - למי זה מתאים?

למה משמשת אפליקציית טיקטוק?

כאמור, טיקטוק היא אפליקציה לשיתוף סרטוני וידיאו קצרים, כאשר אורכם של הסרטונים הם כמה שניות עד דקה. הייחודיות של האפליקציה היא היכולת לצרף סאונד לסרטונים. בטיקטוק אתם יכולים להעלות סרטוני ריקוד או שירה, תוך סינכרון שפתיים לשירים מוכרים.  חוץ מזה טיקטוק משמשת גם בעלי מקצועות כמו מעצבי אופנה, קומיקאים, מאפרות, קוסמטיקאיות וספורטאים למיניהם. למעשה, כל אחד יכול להציג את מיומנויותיו, כישוריו או מומחיותו באמצעות שיתוף סרטוני וידיאו בטיקטוק.
מדובר באפליקציית שיתוף הסרטונים הכי חמה בשוק, והיא מאפשרת לכם לצפות בכל מה שמעניין אתכם. בטיקטוק, בדומה לאפליקציות אחרות, אתם גם לחפש סרטונים בנושאים מסוימים ולצפות בסרטונים תחת תיוגים ספציפיים.

מיהם משתמשי אפליקציית בטיקטוק?
רוב משתמשי האפליקציה הם צעירים מתחת לגיל 30 ורובם נשים.
הקהל הבולט ביותר מבין משתמשי האפליקציה הוא ילדות ונערות בערך בגילאי 6 עד 16.

כעת נעבור למדריך לפתיחת פרופיל טיקטוק, ואז נסביר לכם כיצד להשתמש באפליקציה לאחר שפתחתם בה את הפרופיל שלכם.

TikTok App

מדריך - איך לפתוח פרופיל טיקטוק

שלב 1 – היכנסו לחנות האפליקציות.

שלב 2 – חפשו את טיקטוק והורידו אותה. לאחר ההורדה, בדקו שהתקנתם את האפליקציה על הנייד שלכם.

שלב 3 – היכנסו לאפליקציה באמצעות פתיחתה בנייד. 

שלב 4 – הגדירו את הפרטים הנחוצים לפתיחת פרופיל הטיקטוק שלכם – כמו שם משתמש, אימייל, סיסמא וכו' – ובצעו אימות למשתמש שלכם. 

שלב 5 – התחילו "למלא" את הפרופיל שלכם בטיקטוק. הגדירו תמונת פרופיל מדהימה והעלו סרטונים מרהיבים ומקוריים לפרופיל.

כעת נסקור את העמודים הקיימים באפליקציה ונסביר לכם מה הייעוד של כל אחד מהם, כדי שתדעו איך להשתמש בטיקטוק.

כמו אפליקציית אינסטגרם, פייסבוק או סנאפצ'ט – גם בטיקטוק יש כמה עמודים ראשיים.

דף הבית

אחד העמודים הבולטים והראשיים באפליקציה הוא דף ה"בית". דרכו ניתן לצפות ב2 סוגים של סרטונים.
ניתן לבחור בעצם בסרטונים מאחת הקטגוריות – תחת השמות "במעקב" לעומת "עבורך".
הסוג הראשון הוא סרטונים שהעלו המשתמשים שאתם עוקבים אחריהם. הסוג השני הוא סרטונים ויראליים שנמצאו מתאימים לכם על ידי האלגוריתם של טיקטוק. זאת גם אם אתם לא עוקבים אחר המשתמשים שהעלו אותם. מדובר באלגוריתם חכם שיודע לזהות מה אתם אוהבים לראות ככל שאתם משתמשים באפליקציה לעיתים תכופות יותר. כך טיקטוק יודעת אילו סרטונים להציג לכם בדף זה, תחת הכותרת "עבורך".

כך זה נראה אצלי.
טיקטוק מציגה לי סרטון של הזמרת נועה קירל, תחת קטגוריית "עבורך" בדף הבית.
בתמונה האחרונה ניתן לראות מה רואים על המסך כאשר מוקרן לכם סרטון בדף הבית. אתם יכולים לראות את שם המשתמש של מי שהעלה את הסרטון וכן את שם השיר שמתנגן ברקע. בנוסף, יש מקום לתיאור ולתיוגים – בדומה לאינסגרם. גם מידת המעורבות עם הסרטון, כמו מספר הלייקים והתגובות, מוצגת בצד שמאל. אל פירוט הלייקים לא ניתן לגשת אבל אל רשימת התגובות ניתן לגשת באמצעות לחיצה ישירה. לכל סרטון תוכלו לעשות לייק או לשתף אותו.

דף ה-Discover

ליד דף הבית מופיע דף החיפוש. דף זה מאפשר לכם לבצע חיפוש בתיבת החיפוש הייעודית לכך. הוא מאפשר לכם גם צפייה בכל הסרטונים הכי פופולאריים לפי ההאשטגים הכי חמים ומובילים נכון לאותו הרגע.

חוץ משני הסקשנים הללו – יש עוד 2 עמודים עיקריים באפליקציית טיקטוק. יש את עמוד המצלמה דרכו מצלמים ומעלים את הסרטונים ואת דף פרופיל המשתמש שלכם.

פרופיל טיקטוק לשיווק עסקי

חוץ משימוש אישי, טיקטוק מתאימה גם לשיווק עסקים מסוימים. מדובר באפליקציה מעולה לקידום העסק שלכם והגברת המודעות אליו ברחבי האינטרנט. זאת בהנחה כמובן שקהל היעד שלכם נמצא שם. 

החלטתם שאתם רוצים לקדם את העסק שלכם באפליקציית טיקטוק? הגעתם למקום הנכון! אנו בסושיאל ליידי נשמח לקדם את העסק שלכם בטיקטוק או בדיגיטל בכלל. אנו מספקים שירותי ניהול תוכן לעסקים, בניית קמפיינים ממומנים וכן שירותים נוספים לשיווק דיגיטלי אפקטיבי יותר.

צרו איתנו קשר, והצוות שלנו בסושיאל ליידי כבר ידאג לקידום מוצלח ויעיל יותר גם עבור העסק שלכם – בטיקטוק, או באינטרנט בכלל.

מאמרים נוספים