אירוע IAC EDGE בלוס אנג'לס – The IAC EDGE Event in Los Angeles

רומית רון , מנהלת תוכן אתרי אינטרנט ומדיה חברתית

אירוע IAC EDGE בלוס אנג'לס

לפני כמעט שבועיים היה לי העונג להצטרף לטל נברו, המנכ"לית והבעלים של חברת סושיאל ליידי, אירוע IAC EDGE בלוס אנג'לס. הפעם הראשונה שהאירוע מתקיים גם בלוס אנג'לס.

אבל לפני שאמשיך,הרשו לי לחזור לרגע אחורה ולהציג את עצמי. אני רומית רון, מנהלת התוכן של אתרי האינטרנט של סושיאל ליידי ויד ימינה של טל. אני יוצרת תוכן כבר זמן מה, בתחומים רבים כמו בלוגים, מדיה חברתית וכו '. יחד עם זאת, העבודה בחברת סושיאל ליידי נתנה לי כל כך הרבה.

העבודה עם טל היא חוויה מדהימה עבורי מכיוון שיש לה הרבה שנות ניסיון בעולם הדיגיטלי וידע בתחום השיווק, כל כך הרבה ללמוד ממנה. שלא לדבר על הצוות המדהים, כל אחד מהם מביא לשולחן משהו אחר , מה שהופך את סביבת העבודה לפורייה במיוחד. זה מדהים לצמוח ולהשתפר באופן מקצועי יחד עם הצוות גם יחד.

IMG_5138
אירוע IAC EDGE בלוס אנג'לס

מיתוג בעזרת המדיה החברתית

בחזרה לעניין. אני עובדת עם טל כבר זמן מה. באירוע ה- IAC, זו הייתה הפעם הראשונה שהייתי נוכחת בהרצאה שלה . זה היה מרתק. טל דיברה על מיתוג בעזרת המדיה חברתית. הסבירה כיצד תוכלו להשתמש בפלטפורמות המדיה החברתית שלכם כדי להגדיל את הקהל שלכם. באיזו סוג אסטרטגיית תוכן עליכם להשתמש. כיצד להשתמש באינסטגרם לטובתך וכו '.

האירוע השתרע על פני כל היום. מובילי דעת ויזמים שונים הרצו במקביל על נושאים רבים מעולם הדיגיטלי. ההרצאה של טל תוכננה כך שכולם יהיו נוכחים. בכנות, זה היה רעיון חכם. אני מתעסקת במדיה חברתית כבר זמן רב, כמו שאמרתי לך. אז אני יודעת את החשיבות של השימוש במדיה החברתית וחשוב מכך, איך להשתמש בה.

אבל לא כולם יודעים זאת. וזה בסדר. אם כי, הייתי ממליצה בחום ללמוד כמה שאתה יכול על התחום.  הקהל היה מרותק להרצאתה של טל. לצורך הדוגמה, לא היה מספיק זמן לכל השאלות בסופה של ההרצאה ואנשים חיכו בתור כדי לדבר עם טל.

IMG_5117
טל בהרצאה על מיתוג בעזרת המדיה החברתית

מומחים מכל העולם

אירועי ה- IAC ידועים כאירועים המפגישים אנשים רבים ומוכשרים ככל האפשר. כך היה גם באירוע זה. האירוע היה מלא ביזמים ומנהיגים צעירים ומוכשרים, ישראלים, ויהודים אמריקאים. זה היה כל כך מעורר השראה. זה דבר נהדר לראות, כמה אנשים מצליחים נמצאים סביבנו. שמיעת הסיפורים והטיפים שלהם גורמת לך להאמין שאפשר להשיג כל דבר שאתה שאתה מחליט להיות לך כמטרה, וכמובן עובד בכדי להגשים. 

בין אותם יזמים מדהימים באירוע, הייתה הרצאה של חן יהב-לבנון, אחת המייסדות של ״קומביה״, לקוחות מקסימים שלנו, יחד עם עדי זיף-בלטריסקי, שדיברה על המסע בעולם העסקים.

 

7c755c69-f55e-4df5-b1c3-4f25ba86610f
טל, עדי וחן באירוע IAC

דבר אחרון שאני מרגישה צורך להתייחס אליו. מלבד טל וחן, היו הרבה נשים אחרות באירוע שדיברו וסיפרו מהידע שלהן ועל דרכן. כאישה צעירה  בעולם הזה של הדיגיטל, זה ממלא אותי בכבוד ובתקווה לעוד הרבה מנהיגות, יזמות ונציגות בעולם העסקים בכלל.

לסיכום, אני מקווה שהצלחתי להעביר כמה מהרגעים מעוררי ההשראה היו חלק מהאירוע במאמר זה, שיגרמו לכם לפעול.

אל תשכחו שאתם יכולים. כל שעליכם לעשות הוא לרצות להצליח ולעבוד למען זה. ואז זה שלכם!

IMG_5118
אירוע IAC EDGE בלוס אנג'לס
IMG_5139
Linda Kasian Photography-2195
אירוע IAC EDGE בלוס אנג'לס
IMG_5146
IMG_5072
Linda Kasian Photography-04445

מאמרים נוספים