יותר המרות בדף הנחיתה באמצעות פייסבוק

אז בניתם את דף הנחיתה המושלם- מעוצב נכון, מלא במידע מפורט ומדויק על המוצר או השירות וכולל אינטראקציה מצוינת שתגרום לכל הגולשים לשתף פעולה.

עכשיו יש לכם בחירה- אתם יכולים לשבת בשילוב ידיים ולחכות להמרות, או שאתם יכולים לקדם את דפי הנחיתה שבניתם כמו שצריך, ובינינו, הדרך הכי טובה לעשות את זה, היא כמובן- להשתמש בסושיאל מדיה בכלל ובפייסבוק בפרט.

פייסבוק מציע אינספור אפשרויות וסגנונות לקמפיינים ופרסומים, בין אם אורגניים ובין אם ממומנים, שיכולים להקפיץ את דפי הנחיתה שלכם קדימה ולהגדיל את מספר ההמרות באופן משמעותי.

אספנו עבורכם כמה טיפים שיובילו אחוז המרות גדול יותר מהקמפיינים בפייסבוק:

לפייסבוק יש לא מעט סוגי קמפיינים.

 

רוצים לקדם את העסק באינסטגרם? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבון שלכם? לחצו כאן עכשיו

יותר המרות בדף הנחיתה באמצעות פייסבוק

יותר המרות בדף הנחיתה באמצעות פייסבוק

קמפיין לידים

מביא את פרטי הלקוחות עד אליכם ישירות מהפייסבוק עצמו, והוא מצוין אם תרצו, לדוגמא, לקבל רק כתובות מייל.

עם זאת, יש לקמפיין הזה חסרון בסיסי – אם אתם “מדלגים” על עמוד הנחיתה, הגולשים לא יחשפו למידע מפורט יותר על המוצר או השירות בו הם מעוניינים, מה שעלול להוביל לפניות פחות איכותיות.

קמפיין המרות

בו אתם קובעים את הפעולה שאת ההמרות שלה תרצו לבדוק.

בין אם מדובר ברכישה, הורדת קובץ, השארת פרטים או כל אפשרות אחרת, פייסבוק יודע לספק לכם את כל הנתונים על הקהל שלכם ולבצע אופטימיזציה על מנת להביא כמה שיותר המרות מהסוג שהגדרתם כרלוונטי.

קמפיין הקלקות (או קמפיין תנועה)

בעיני הוא הקמפיין הכי טוב שהפייסבוק מציע כיוון שמטרתו היא לייצר כמה שיותר המרות לעמוד חיצוני.

קמפיין כזה הוא האופציה המועדפת לקמפיין ראשוני עבור דפי הנחיתה שלכם, מכמה סיבות- ראשית, זה קמפיין שמתאים לקהל רחב מאוד, שכן המערכת מפנה את הפרסום לגולשים עם הסיכוי הגדול ביותר להקליק.

שנית, קמפיין תנועה מאפשר לכם לבנות את הקהל שלכם, לראות מה עובד עבורו ולבצע אופטימיזציה בהתאם, כבר באותו הקמפיין וגם עבור הקמפיינים הבאים.

חשוב לזכור שמעבר לפרסום מעניין ומושך עבור הלקוח, דפי נחיתה יקבלו הרבה יותר המרות אם קמפיין הפייסבוק שהוביל אליהם ישמור על אחידות בתוכן ובעיצוב עם העמוד עצמו.

כמובן שכמות ההמרות תעלה אפילו יותר אם תשתמשו באופן מקורי במעבר עצמו בין הפייסבוק לעמוד הנחיתה כדי להניע את הגולשים לפעולה (לדוגמא- להעלות שאלה בעמוד הפייסבוק, שהתשובה עליה מתקבלת בעמוד הנחיתה).

 

יותר המרות בדף הנחיתה באמצעות פייסבוק

אופטימיזציה

אחת האפשרויות הטובות ביותר שפייסבוק מאפשר היא מעקב יעיל ומפורט שאפשר ללמוד ממנו המון.

מומלץ להעלות כמות גדולה של פרסומים בווריאציות שונות של טקסט ותמונה, לנתח את הנתונים ולהפיק מהם מידע שמאפשר לאפיין באופן מדויק יותר את הקהל שלכם (הגילאים, המיקום הגיאוגרפי, המגדר ובעיקר- אילו תכנים עובדים עבורם), ואז לצמצם את הקמפיין, להוריד את הפרסומים שלא עובדים, לשפר את אלו שכן, ולהעלות את אחוזי ההמרה באופן משמעותי.

דרך נוספת לקבל מידע על מה שעובד וליישם ברמת האופטימיזציה, היא להשתמש ב- Facbook Pixel.

הפיתוח הייחודי מאפשר לכם להטמיע בדפי הנחיתה קוד של פייסבוק שעוקב אחר המקליקים, אומד את כמות ההמרות מפייסבוק לדף הנחיתה (ניתן גם להגדיר המרה כפעולה מכל סוג אחר) ויודע לשאוב את הנתונים הרלוונטיים שיעזרו לכם למקד את הקהל אליו אתם מפרסמים.

 

בניית קהל

לא תמיד אפשר לדעת מהו הקהל הנכון והמדויק עבור הקמפיין שלכם, אך בין אם מדובר בקידום ממומן ובין אם בקידום אורגני, פייסבוק מאפשרת לכם לחפש, לבחון ולפנות אל קהל היעד שלכם ביעילות רבה.

חשוב לדעת מי האנשים שתרצו שיכנסו לדפי הנחיתה שבניתם ויתרה מכך, חשוב לדעת מה תרצו שהם יעשו שם- אם מדובר על איסוף לידים, רכישת מוצר או שירות או כל פעילות אחרת שתרצו.

בכל מקרה תהיו חייבים להגדיר את קהל היעד המתאים הן להמרה מפייסבוק לדפי הנחיתה והן להמרה בעמוד עצמו וכמובן שעדיף לנסות לפנות מראש למי שיש סיכוי גבוה יותר שיקליקו על הפרסום וישתפו פעולה עם האינטראקציה בעמוד הנחיתה.

אם אתם לא בטוחים מי קהל היעד שלכם, מומלץ להתחיל מהגדרה רחבה יותר ולראות מה עובד.

ככל שתבצעו אופטימיזציה של תוכן הקמפיין יחד עם צמצום קהל היעד תוכלו לבנות לכם קהל רלוונטי ומדויק שיספק כמות גבוהה של המרות גם בקמפיין הנוכחי וגם עבור הקמפיינים הבאים.

יותר המרות בדף הנחיתה באמצעות פייסבוק

לסיכום

יש המון דרכים לקדם את דפי הנחיתה שלכם, אך אין ספק שפייסבוק צריכה להיות פלטפורמת הסושיאל מדיה הראשונה אליה תפנו, במיוחד בישראל.

היא תאפשר לכם לבנות את קהל היעד שלכם בדיוק רב יותר, לקבל נתונים יעילים ומועילים ובעיקר לבצע אופטימיזציה איכותית ומהירה בזמן אמת. למעשה, פייסבוק מסייעת לכם להגיע לקהל המתאים ביותר ובאופן הנכון ביותר, וכך מבטיחה לכם כמות המרות בדפי הנחיתה (וגם מפייסבוק עצמה לעמוד) גבוהה עבור השקעה שהיא לא מסובכת, לא קשה ואפילו לא בהכרח דורשת תשלום.

 

רוצים לקדם את העסק באינסטגרם? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבון שלכם? לחצו כאן עכשיו

נכתב על ידי חברת הדיוור והשיווק אקטיב טרייל – חברה לניהול קמפיינים שיווקיים בקלות וביעילות – https://www.activetrail.co.il/
אם אהבת, בטח גם תאהב את...
כל המאמרים, מדיה דיגיטלית
איך להשתמש בלינקדאין לשיווק העסק שלכם? How to Use LinkedIn to Market Your Business
5 ביולי 2021
כל המאמרים, כללי, מדיה דיגיטלית
איך להפיק צילומים שיווקיים לעסק שלך? How to produce a business marketing photoshoot
27 ביוני 2021
כל המאמרים, כללי, מדיה דיגיטלית
המסע שלי למען ההסברה הישראלית במבצע שומר החומות My Journey to and for Israel
31 במאי 2021
כל המאמרים, מדיה דיגיטלית
מה זה ביטקלאוט ומה צריך לדעת על הרשת החברתית החדשה? What Is BitClout
13 במאי 2021