להגדיל את החשיפה באינסטגרם - תיוג
תיוג

להגדיל את החשיפה באינסטגרם

מעוניינים לדעת איך להגדיל את החשיפה באינסטגרם ואיך לקבל יותר מעורבות על הפוסטים? המאמר הבא הוא בשבילכם.

רוצים ללמוד איך להגדיל את החשיפה באינסטגרם שלכם? הגעתם למקום הנכון.

כשאנחנו מעלים תוכן (תמונה/וידאו/מסר כלשהוא) באינסטגרם – חשוב לנו שתהיה לו כמה שיותר חשיפה.
אבל בניגוד לפייסבוק, התוכן של אינסטגרם הוא לא ויראלי.
בפייסבוק – כשאנחנו עושים לייק לפוסט מסויים – החברים שלנו יראו את זה בפיד שלהם או ב"טיקר" (טיקר זהו עדכון החדשות המיידי המופיע בצד המסך (על הדסקטופ, לא במובייל)).
בנוסף – בפייסבוק יש את אפשרות השיתוף הרחבה, שמאפשרת לשתף פוסט גם על ה"טיימליין" שלנו. זוהי אפשרות שלא קיימת באינסטגרם. ולכן כאמור – היעדרותה באינסטגרם מגבילה את האפשרות של הפוסט להחשף ככל האפשר.

רוצים להגדיל את החשיפה באינסטגרם שלכם? להלן 5 שיטות שיאפשרו לכם להגדיל את החשיפה לפוסטים שלכם באינסטגרם.

1. סינכרון בין אינסטגרם לרשתות חברתיות נוספות

אחרי שאנחנו מעלים תוכן באינסטגרם ורגע לפני שמפרסמים – או רגע אחרי שמפרסמים, אנחנו יכולים לבחור באילו רשתות חברתיות יופיע התוכן בצורה אוטומטית.
ע"י סינכרון מראש בין הרשתות הנוספות לאינסטגרם, בלחיצת כפתור (שנראה כמו הזזת מתג תאורה) – אנחנו יכולים לבחור היכן אנחנו רוצים שהתוכן יופיע. ניתן לשתפו בפייסבוק, בtumblr, ובSWARM (פלטפורמה מבוססת מיקום). וגם בטוויטר או ב FLICKR.
אני ממליצה מאוד לשתף את הפוסטים שאתם מעלים לאינסטגרם גם לפייסבוק העסקי ולרשתות החברתיות האחרות שאתם פעילים בהן. וזאת כדי להגדיל את מידת החשיפה והמעורבות שלכם באינסטגרם.

שיתוף באינסטגרם

2. תיוג

כלי התיוג באינסטגרם (שטרודל ושם החשבון או באמצעות TAG) מאפשר לנו לחשוף את הפוסט למתוייגים בו.
כלומר – ברגע שאנחנו מתייגים מישהו בפוסט שלנו – התמונה שלנו תופיעה אצלו בתוך חלק ה"תמונות המתוייגות", לצד תיוגים אחרים שעשו לאותו חשבון. תיוג יכול להעשות בכמה אפשרויות:
1) ע"י האפשרות שאינסטגרם נותנת שנקראת TAG PEOPLE.
2) ע"י רישום @ ואחריו את שם החשבון המתויג.
מדובר בדרך מעולה כדי להגביר את החשיפה והמעורבות באינסטגרם. וזאת שכן כך ישנו מקור נוסף באינסטגרם דרכו אנשים יכולים להגיע לפוסט שלכם.

תיוג

Embed .3

אופצית הEMBED באינסטגרם מאפשרת לנו להטמיע את הפוסט באתר חיצוני.
כלומר – בלחיצה על אופצית הEMBED אנו מקבלים קוד HTML אותו אנחנו יכולים להטמיע בעורך תוכן של אתר אחר ולקבל את הפוסט ישירות מתוך האינסטגרם.
לדוגמא: אם אכנס לפוסט אצלי בדסקטופ (במחשב) שלי, בלחיצה על שלושת הנקודות המופיעות מימן לפוסט (כמו בתמונה הבאה) תהיה לי אפשרות לחיצה על הEMBED

הטמעת פוסט EMBED באינסטגרם

בשלב הבא אעתיק את הקוד שנפתח לי:

הטמעת פוסט EMBED באינסטגרם

 וכעת אדביק את הקוד המועתק לתוך עורך הטקסט שלי באתר. ואקבל את הפוסט הישיר מתוך הרשת החברתית.

זוהי עוד דרך מעולה כדי להגביר את החשיפה באינסטגרם. וזאת שכן כך אתם יכולים לקבל תנועה נוספת לפוסטים שלכם באינסטגרם ולהשתמש באתר שלכם כמקור תנועה.

4. העתקת לינק הפוסט והפצתו

דרך נוספת להפיץ פוסט אינסטגרם הינה ע"י העתקה של הלינק והפצתו.
במחשב – מעתיקים את הלינק משורת כתובת האתר את הלינק. וניתן להדביקו בפייסבוק או בגוף המייל ששולחים.
דרך הסמארטפון – ניתן לשתף ע"י לחיצה על הסימון לצד התמונה, שם ישנו כפתור SHARE המאפשר לנו לשתף ישירות באימייל. או לעשות "COPY LINK" להעתקת הלינק בסמארטפון, אותו ניתן להדביק בסמס או כל מקום אחר שנרצה.
גם זה מאפשר לנו לקבל יותר חשיפה ומעורבות לפוסטים באינסטגרם. חוץ מלשלוח את הפוסטים שלנו לחברים וקרובי משפחה שיכולים לפרגן לנו, נוכל למשל להפיץ את הלינק הזה בקבוצות תמיכה לאינסטגרם. באמצעותן ניתן להגדיל את כמות הצפיות בפוסט וכמות התגובות עליו. שימו לב כי קבוצות אלו מבוססות על פרגון הדדי. ולכן כדי לקבל באמצעותן תמיכה – תיצטרכו גם לתמוך במשתמשים האחרים בחזרה.

5. פרסום הפוסט

פרסום הפוסט הוא דרך מעולה נוספת כדי להגדיל את החשיפה באינסטגרם באופן יעיל. שימו לב שאת זה יכול לעשות רק מי שיש לו חשבון עסקי באינסטגרם.
כלי הפרסום של אינסטגרם (שנמצא במערכת הפרסום של פייסבוק) מאפשר לכם להגיע לחשיפה גבוהה מאד של הפוסט בקרב קהל ממוקד ומפולח שאתם קובעים אותו מראש. ובהתאם לתוכן הפוסט ולצורך שלכם. למידע נוסף קראו את המאמר המלא על פרסום באינסטגרם.

6. שימוש בכלי הקידום החדש

כחלק מהשירות שלי, פיתחתי כלי מיוחד לקידום באינסטגרם. אשמח לתת עליו פרטים ביצירת קשר עמי.

לסיכום,

אם נעבוד נכון, ניתן להגדיל את החשיפה באינסטגרם ולהגיע לקהל הרלוונטי לאט לאט ובצורה אפקטיבית.
כלי האינסטגרם הפך להיות חזק ופופולרי מאד. ואי אפשר יותר להתעלם מקיומו כחלק ממערך השיווק הכולל.

מעוניינים ללמוד עוד על קידום העסק באינסטגרם? אם כן אז תשמחו לשמוע על קורס האינסטגרם הדיגיטלי שלי . בו אני מלמדת כל מה שצריך לדעת על שיווק באינסטגרם.

או שאולי אתם מחפשים חברה מקצועית שתעזור לכם להגדיל את החשיפה באינסטגרם ושתדאג לשיווק העסק שלכם באינסטגרם וברשתות החברתיות? בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון.

שמי טל נברו ובמסגרת חברת השיווק בדיגיטל שלי – סושיאל ליידי – אני מספקת מגוון שירותים בתחום הקידום באינטרנט. כמו בניית אסטרטגיה וניהול תוכן, פרסום ממומן, פיתוח ועיצוב אתרים ודפי נחיתה ועוד.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו איתי קשר עוד היום, ואחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים