העתיד קם לתחייה: רשמים מכנס Future Shape 360 בדנוור

במסגרת עבודתי כיועצת לחברת מטאנויז ( Metanoise), הוזמנתי לכנס Future Shape 360, שהתקיים בדנוור קולורדו. הכנס היה ייחודי בכמה מובנים: ראשית, בניגוד לכנסי-NFT אחרים שהשתתפתי בהם, כגון כנס ה-NFT השנתי בניו יורק, כנס ה-NFT Live באריזונה, או כנס ה-NFT ואומנות שהתקיים בבאזל, כאן לא היו רק פאנלים והרצאות למיניהן. נכון, גם ב-FS360 אמנם התקיימו דיונים, פאנלים, הרצאות וכדומה בנושא Web 3.0, אולם המטרה שמאחורי FS360 הייתה לגבש IRL ALPHA GROUP, כלומר "קבוצת אלפא" של מובילי דעה בתחום ה-NFT, המתגבשים באמצעות מפגש בעולם הפיזי (המונח קבוצת אלפא מתאר קבוצה של משפיעים הפועלים בשיתוף פעולה בתחום הקריפטו, ומשפיעים בכך על השוק).

חוויית Web 3.0 מלאה

דבר נוסף שהיה ייחודי בכנס, הוא שהמוזמנים יכלו לבצע כל פעולה באמצעות האסימון הדיגיטלי שקיבלו: החל מאיסוף משדה התעופה, דרך הזמנת אוכל, לינה במלון יוקרתי ומפנק, ועד כמובן גישה לאירועים השונים. כלומר, הכנס ביקש לבסס את הטענה לפיה התשתית למעבר ל-Tokenamics אפשרית כבר היום: במשך שלושה ימים, לא הייתי צריכה לעשות דבר, מלבד להציג את הארנק הדיגיטלי שלי לכל נותן שירות באשר הוא. 

בנוסף, בין המשתתפים היו הדיג'ייז המוכרים דון דיאבלו ו-Deadmau5, שהרימו מסיבות מטורפות, שם אפשר גם לרקוד ולבלות, וגם היו מתחמים מיוחדים בהם המשתתפים יכלו להרכיב משקפי VR ולצייר במטאוורס, ואז קיבלו חווית Web 3.0 מלאה של אומנות ומוזיקה. אך לא הכל היה מסיבות ושעשועים: אני עצמי ניהלתי פאנל של שיח בנושא שילוב נשים ב-Web 3.0, ובו חשבנו יחד איך אפשר להביא יותר נשים לעמדות מפתח בתעשיית ה-Web 3.0, ובכך גם נשפיע לטובתן של נשים באשר הן. 

מעצבים את העתיד

אציין לסיום כי בתור אחת שהייתה בסוד העניינים מאחורי הקלעים בכנס, אני יודעת שהוא לא היה האחרון, ומתוכננים כנסים נוספים בסדרת FS360. אחרי כמה ימים שנתנו חוויה מושלמת, תמשיך ותתגבש כתוצאה מכך קבוצה של משפיענים שמעצבת את העתיד של האינטרנט כבר היום.

מאמרים נוספים