כנס NFT Connect LIVE באריזונה

הופעתי בכנס NFT Connect באריזונה

בשבוע שעבר היה לי הכבוד להשתתף ולהופיע בכנס NFT Connect שהתקיים בפיניקס, אריזונה. זו הייתה חוויה מדהימה ואני שמחה שהתאפשר לי לשתף את התובנות שלי עם הקהל וללמוד מאחרים בתחומי הNFT, הקריפטו והמטברס. זו היתה זכות לפגוש דמויות מפתח המגדירות את התעשייה הזאת ולדבר על הצדדים שמרתקים אותי בעולמות האלה.

בשנה האחרונה, צללתי עמוק לעולמות ה-NFT, גם כמשקיעה בפרויקטי אמנות דיגיטלית ואספנית וגם כמומחית שיווק המסייעת לפרויקטי NFT להגיע לקהלים שלהם. זהו תחום המתפתח במהירות מדהימה שבו כל יום מתרחשת התקדמות של חודש, וכל חודש מרגיש הוא כמו שנה. יש כל כך הרבה הזדמנויות, כל כך הרבה חדשנות והתרגשות והשינויים קורים בקצב שלא ייאמן. כל הזדמנות ליישר קו מול מומחים אחרים ולקבל תובנה לתוך כיצד הם רואים את הטכנולוגיות המתפתחות היא יקרה מפז עבורי.

הנה כמה מהנושאים שהכנס עסק בהם:

קידום נשים בתחום ה-NFT

במהלך האירוע השתתפתי בכמה פאנלים, אך אולי החשוב בהם עסק בהזדמנויות הקיימות עבור נשים בעולמות הweb3. לצידן של שש נשים משפיעות נופסות שנמצאות בעמדות מפתח, דיברתי על הפוטציאל האדיר עבור נשים להשתלבות בתחומים חדשניים אלה בשלב הראשוני בו הם נמצאים כעת. באופן אישי, כמי שפועלת כבר שנים רבות לקידום נשים בתחומי העסקים והטכנולוגיה, שמחתי במיוחד לדון בנושאים הלאה.
הweb3 מציע אפשרויות חדשות לצמיחה עבור אוכלוסיות שלא היתה להן דריסת רגל בתעשיות המסורתיות. לכן, זה מהותי לפעול כל העת למען שילובן של נשים ונערות במרחב הזה. מדהים לראות כמה פרויקטי NFT בבעלות נשית כבר קמים מדי יום. אין לי ספק ש-web3 הוא תחום בו נשים המאפשר לנשים ולנציגי קהילות מוחלשות להגיע לעצמאות כלכלית וכך לגרום לשינוי של ממש בחייהן.

פאנל נשים בווב3
פאנל נשים בווב3
אם גם אתם מרותקים לעולם ה-NFT רוצים לדעת את כל מה שהכי חדש ולקבל טיפים ועדכונים, הצטרפו לערוץ הדיסוקרד שלנו.
יש לכם פרויקט NFT ואתם רוצים לקדם ולשווק אותו? נשמח לעזור!

בניית קהילות בעולמות הווב3

אם אתם מכירים אותי בחיים האמיתיים או עוקבים אחרי ברשתות החברתיות, אתם ודאי כבר יודעים שאני עוסקת בבניית קהילות מזה שנים. בעולמות ה-web3 ובייחוד בקידום פרויקטי NFT, זה מהותי לבנות קהילה יציבה, מעורבת וחזקה. בניית הקשר הרגשי למיזם ולסיפור מאחוריו זה המפתח להצלחה.
אחד הפאנלים המרתקים הוקדש לדרכים לבנות קהילות סביב מיזמי NFT. השאלה שעל הפרק היתה באילו ערוצים, מעבר לטוויטר ודיסוקרד ניתן להגיע לקהלים המתעניינים בNFT ומה חשוב לדעת וללמוד אם אתם מתככנים ללמוד קהילה לפרויקט ה-NFT שלכם.

חסמי כניסה אל העתיד

עוד פאנל מעניין שהופעתי בו עסק בהצטרפות של עסקים ויחידים ל-web3. הכניסה לעולם החדש הזה יכולה להיות מאיימת, היות ומדובר בתחום טכני עם הרבה טרמינולוגיה פנימית. לא ברור עדיין כיצד אפשר להנגיש את הטכנולוגיות האלה לכולם, אך דבר אחד שכולם מסכימים עליו הוא שקל יותר להבין את העולם הזה באמצעות עשייה מאשר מקריאה. אין אפשרות לקלוט באמת במה מדובר בלי שמשתתפים בזה.

לסיכום

הדבר שהדהים אותי יותר מכל בכנס NFT Connect היתה התחושה המשותפת שעולם ה-web3 הוא עולם שוויוני בעל פוטנציאל לשינוי כל הפרדיגמות הקיימות כעת. באינטרנט המבוזר, אין חישובת למגדר, צבע, שפה, מוצא או דת. בבלוקצ'יין הכל שקוף ולכולם יש ערך שווה. עבורי, זהו קסמן של טרנולוגיות כמו קריפטו ו-NFT. בעזרתן אולי נצליח להגיע למקומות שלא יכלנו אפילו לדמיין בעבר.

מאמרים נוספים