איך לתזמן פוסטים וסטוריז לאינסטגרם בלי אפליקציות חיצוניות? - How To Schedule Posts And Stories For Instagram Without External Apps

לפני שנלמד איך לתזמן פוסטים וסטוריז לאינסטגרם, כדאי שנבין למה בכלל כדאי לעשות זאת.

3 סיבות לתזמן פוסטים וסטוריז לאינסטגרם:

1. תזמון הפוסטים לאינסטגרם מאפשר לכם לפרסם את התכנים בדיוק בשעות ובימים המועדפים עליכם.
זה נותן לכם אפשרות להעלות את התכנים שלכם למשל בשעות ובימים בהם העוקבים שלכם הכי פעילים בפלטפורמה. וזאת גם אם אינכם פנויים לכך באותו זמן.

2. תזמון פוסטים לאינסטגרם מאפשר לכם גם להגדיר בבת אחת את כל התכנים שיעלו השבוע או החודש לפרופיל האינסטגרם שלכם ולתזמן את העלאתם.
וכך במקום להתעסק כמה פעמים ביום או בשבוע בהעלאת הפוסטים – אתם יכולים "להיפטר" מכל העבודה בכמה דקות או שעות בודדות ביום אחד.

3. כשאתם מתזמנים את הפוסטים שתעלו בתקופת הזמן הקרובה לאינסטגרם, זה נותן לכם אפשרות גם לתכנן את מראה הפיד שלכם, וגם להעביר את המסרים שלכם בצורה נכונה יותר.
ואין ספק שזה תורם רבות לביצוע נכון יותר של אסטרטגיית התוכן שבניתם ולעקביות רבה יותר של המסרים שאתם מעבירים בפלטפורמה.

לסיכום – תזמון הפוסטים באינסטגרם מאפשר לכם להישאר פעילים בפלטפורמה בקלות רבה יותר, ו"להרוויח" ממאמציכם יותר חשיפה ומעורבות. וזאת שכן תזמון הפוסטים מאפשר לכם להעלות תכנים באופן רציף וקבוע בצורה נוחה ומהירה יותר. והוא מאפשר לכם גם לפרסם את הפוסטים בזמן שהעוקבים שלכם יותר פעילים. ולכן סביר להניח שגם תקבלו כך יותר חשיפה ומעורבות על הפוסטים שאתם מעלים.

וכעת, לאחר שהבנו מהי המוטיבאציה העומדת מאחורי תזמון פוסטים לאינסטגרם, הגיע הזמן שנלמד:

איך אפשר לתזמן פוסטים וסטוריז לאינסטגרם – מבלי להשתמש באפליקציות חיצוניות.

טרנדים באינסטגרם שחייבים להכיר

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

איך לתזמן פוסטים וסטוריז לאינסטגרם בלי להשתמש באפליקציות חיצוניות


איך מתזמנים פוסטים וסטוריז באינסטגרם באמצעות כלי ה-Creator Studio

אם אתם רוצים לדעת איך לתזמן פוסטים וסטוריז לאינסטגרם מבלי להשתמש באפליקציות חיצוניות, כדאי שתדעו שנכון להיום, הכלי של פייסבוק (שהיא כיום הבעלים של אינסטגרם) לניהול תוכן, שנקרא Creator Studio, הוא הכלי הרשמי היחיד לתזמון פוסטים באינסטגרם. ה-CREAOR STUDIO הוא גם הכלי היחיד לתזמון סרטוני IGTV באינסטגרם. הכלי מאפשר לכם גם לראות איך ייראו הפוסטים שלכם באינסטגרם אחרי שיעלו. וכך תוכלו לערוך אותם בהתאם למראה הטיוטה ולשפר את נראות פיד האינסטגרם שלכם.


איך לתזמן סטוריז לאינסטגרם

רוצים לדעת איך לתזמן סטוריז לאינסטגרם? אם כן אז כדאי שתדעו שבאופן כללי, אם אתם רוצים לתזמן סטוריז לאינסטגרם מבלי להשתמש באפליקציות או אתרים חיצוניים, אז הדבר לא אפשרי – נכון לכתיבת שורות אלה. אבל, כן קיימות תוכנות חיצוניות המאפשרות תזמון סטוריז לאינסטגרם, כמו postoplan – אותה תוכלו להשיג בעלות חד פעמית של 50 דולר. להלן קישור לכתבה מעניינת בנושא זה, הסוקרת את התוכנה המדוברת.


איך מתזמנים פוסטים לאינסטגרם ב-Creator Studio?

קודם כל, כדאי שתדעו שכיום ה- API של אינסטגרם מאפשר תזמון פוסטים לחשבונות עסקיים בלבד. ולכן אם אתם רוצים לתזמן פוסטים לאינסטגרם אתם יכולים לעשוות זאת רק מפרופיל עיסקי ולא מפרופיל אישי או פרטי. ובשביל לתזמן פוסטים לאינסטגרם באמצעות ה-Creator Studio, אתם צריכים גם עמוד פייסבוק עסקי, המקושר לחשבון האינסטגרם העיסקי. לאחר מכן, עליכם לקשר בין חשבון האינסטגרם שלכם למרכז השליטה של כלי ה-Creator Studio.
אחרי שביצעתם זאת, היכנסו לממשק של המערכת, ותבחרו בהעלאת פוסט או העלאת סרטון IGTV לאינסטגרם. נסחו תיאור מתאים, והוסיפו האשטגים או מיקומים רלוונטיים, להגברת החשיפה. לאחר מכן, תזמנו את הפוסט או הסרטון לתאריך והשעה בהם תירצו שיעלו. ואם יש לכם זמן, בדקו את הטיוטה וערכו שינויים בהתאם.

תזמון פוסטים באינסטגרם ובפייסבוק

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

תזמון פוסטים ע"י שימוש בטיוטות ותזכורות

דרך נוספת כדי לתזמן פוסטים לאינסטגרם מבלי להשתמש באפליקציות חיצוניות, היא על ידי הגדרת טיוטות ושימוש בתזכורות. וכעת נבין איך עושים זאת.

בשביל ליצור טיוטה לפוסט באינסטגרם, התחילו מלהעלות פוסט כרגיל. היכנסו למסך שבו מעלים פוסטים באינסטגרם, ותבחרו תמונה מהגלריה שלכם – אותה תירצו להעלות. לאחר מכן תערכו את התמונה כרצונכם. תבחרו פילטר, שחקו עם המאפיינים כמו מידת הניגודיות, החדות או הבהירות של התמונה וכו'.

כשסיימתם לערוך, תלחצו על כפתור החץ שמעביר אתכם להגדרות הסופיות של התיאור והתיוגים, ואז תלחצו על כפתור החזרה אחורה בטלפון שלכם. בשלב זה – תקפוץ לכם האפשרות שנקראת Sava Draft שאותה אתם צריכים לבחור בשביל לשמור טיוטה לפוסט באינסטגרם. אחרי שעשיתם את זה, במסך בחירת התמונות מהגלריה – תוכלו לראות את הטיוטות שלכם מעל הפוסטים המוצעים מהגלריה שלכם, תחת הכותרת 'טיוטות'.

יצירת הטיוטות למעשה מאפשרת לכם "לעקוף" את האפשרות של תזמון פוסטים לאינסטגרם. אמנם זהו לא תזמון בפועל, אבל כך לא תיצטרכו להשקיע זמן על עריכת התמונות שלכם. (שימו לב כי הגדרת התיאור והתיוגים עדיין תיצטרך להיעשות בזמן העלאת הפוסט. וזאת שלא כמו באפשרות של השימוש בכלי שהוצג למעלה.) ולכן, זה שימושי בעיקר אם לוקח לכם זמן רב לערוך את התמונות שלכם בתוך אינסגרם ואם אינכם זמינים לעשות זאת בשעות בהם העוקבים שלכם הכי פעילים. וכמובן – אם אתם עדיין יכולים למצוא דקה או שתיים בשביל להעלות את הפוסט ידנית, מתי שאתם רוצים שיעלה.

SAVE DRAFT

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

קידום העסק באינסטגרם או בדיגיטל בכלל

רוצים לקדם את העסק שלכם באינסטגרם, ברשתות חברתיות אחרות או בדיגיטל בכלל? הגעתם למקום הנכון.
שמי טל נברו, ואני עוסקת בתחומי השיווק באינטרנט – כמו בניית אסטרטגיה וניהול תוכן, פרסום קמפיינים ממומנים, פיתוח ועיצוב אתרים, ועוד.
מעוניינים בפרטים נוספים? צרו איתי קשר, ואשמח לעזור גם לעסק שלכם בשיווק יעיל ונכון יותר בדיגיטל.

אם אהבת, בטח גם תרצה לקרוא על :