מפורסמים ישראלים בתחום ה-NFT

ה-NFTs הפכו כבר למעין סמל סטטוס, ולא מעט ידוענים למיניהם התכבדו ברכישת NFT שווים ונחשקים. אולם סלבריטאים שסתם יש להם ארנק עם NFT זה כבר לא ממש מעניין. מה כן מעניין? סלבריטיז שהשיקו או בדרך להשיק NFT משל עצמם. בארצות הברית זה כבר מקובל, ושמות כמו בילי אייליש, קניה ווסט, דיוויד בקהאם ועוד, כבר השיקו קולקציות NFT משלהם. אולם נראה שגם הטרנד הזה התגייר ועלה לארץ, ומובילי דעה ישראלים הצטרפו לשוק. קבלו כמה שמות מפתיעים (או שלא) שנכנסו לניפטיז, ואולי תוכלו להחזיק בחלק רשמי מהקולקציה שלהם. 

אייל גולן

הזמר (השנוי במחלוקת?) אייל גולן חוגג בתקופה הזאת שלושים שנות קריירה, ואינספור של להיטים שהפכו לפסקול הישראליות. לקראת מופע מיוחד בבלומפילד שיתקיים באמצע חודש יוני, משיק אייל גולן גם קולקציית NFT משלו, עם פריטים שנוצרו בהשראתו. מה הכוונה?  אוסף ציורים של איילים תלת ממדיים (הבנתם? כי קוראים לו "אייל" גולן. לא אין לתאר). הרוכשים אמורים לקבל בנוסף לבעלות ביצירה גם הטבות למיניהן, אך כרגע לא ברור עד הסוף במה מדובר. ככל הנראה, במופע הגדול שלו בבלומפילד ב-16.6, נדע יותר.

NFTs

עומר אדם

רק לאחרונה פורסם כי עומר אדם רכש לעצמו Bored Ape יוקרתי משל עצמו, אולם בשביל זמר מצליח ברמה של עומר אדם, מה זה באמת קוף משועמם? עומר אדם חושב בגדול, וחתם על הסכם עם חברת טקטונה הישראלית, שהיא החברה הבורסאית הראשונה בישראל שדיווחה על הכנסות ממכירת NFT: כרגע אין עוד שום פרט קונקרטי על הקולקציה, אולם סביר להניח שתהיה קולקציה בעתיד הקרוב, ומניית החברה הגיבה לידיעה עם עלייה של 6%. 

רמי קליינשטיין

הזמר רמי קליינשטיין לקח את ה-NFT לכיוון קצת אחר, כלומר לא בעלות ביצירות דיגיטליות, אלא NFT כפתרון פונקציונלי: רמי קליינשטיין מכר כרטיסים להופעה שלו באפריל באמצעות טכנולוגיית NFT. במקום כרטיסים וספח מנייר, בכניסה בדקו לקהל את הארנקים הדיגיטליים. מתוך 1,500 הכרטיסים ששווקו למופע, כ-750 נרכשו על ידי חברת eToro.

אסי עזר ורותם סלע

הצמד הפופולרי שהשתלט על הטלוויזיה הישראלית בשנים האחרונות עם אינספור תוכניות ופרסומות, הקים לאחרונה חברת NFT בשם PickCherry. בתחילת השנה השיקו את הפרויקט הראשון שלהם, קולקציה מאת שני אמני קומיקס בשם מאיה ויהודה דביר. כעת פורסם כי פיקצ'רי משיקה קולקציה מאת האמנית המוכרת בשם קוקטית (Koketit), של אלפיים יצירות ייחודיות של דמויות נשיות בקווים עדינים, במחיר של 750$ כל אחת. היצירה הראשונה בסדרה תימכר בנפרד, במחיר של בערך 15,000 דולרים לפי דבריה של קוקטית.

מאמרים נוספים