תזמון פוסטים באינסטגרם: מדריך מעודכן לשנת 2021 - How To Schedule Instagram Posts In 2021

רוצים לדעת איך לתזמן פוסטים באינסטגרם? הפוסט הבא הוא בשבילכם.


אין ספק שתזמון פוסטים באינסטגרם הוא חיוני, חשוב ויכול לחסוך לכם הרבה זמן וכאבי ראש.
עסקים רבים, מובילי דעה ומשתמשים אחרים שפעילים באינסטגרם נוהגים להשתמש בתזמון פוסטים.
ולכן הגיע הזמן שנכתוב פוסט שילמד אתכם כל מה שצריך לדעת על תזמון פוסטים באינסטגרם.


בואו ללמוד איך ניתן לעשות תזמון פוסטים באינסטגרם ומה הדרכים הכי יעילות לעשות זאת בשנת 2021 .

תזמון פוסטים באינסטגרם

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

היתרונות של תזמון פוסטים באינסטגרם

כל מי שפעיל באינסטגרם צריך לדעת לתזמן פוסטים באינסטגרם, פשוט כי יש לכך המון יתרונות, כמו:

  • ראשית, תזמון פוסטים באינסטגרם מאפשר לכם להגדיר ביום אחד פוסטים שיעלו לעמוד שלכם כל יום במהלך השבוע או החודש הקרוב.
    אם אין לכם זמן לעלות תמונה מדי יום, אבל כן יש לכם כמה שעות בשבוע או בחודש כדי להגדיר את תזמון הפוסטים – מדובר בפיתרון אידאלי עבורכם.
  • שנית, תזמון פוסטים באינסטגרם מאפשר לכם להעלות פוסט בשעה וביום מסוימים. נניח בשעה וביום שבהם העוקבים שלכם הכי פעילים. זאת גם אם אינכם פנויים באותה שעה ובאותו יום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לתזמן את הפוסט, מתי שנוח לכם, לשעה וליום שבהם תירצו שהפוסט יעלה לעמוד שלכם.
  • שלישית, תזמון פוסטים לאינסטגרם מאפשר לכם תכנון טוב ונכון יותר לפיד של הפרופיל שלכם באינסטגרם. זה יתרון, שכן זה יכול להועיל מאוד לנראות הפיד. כלומר, תזמון פוסטים באינסטגרם יכול לאפשר לכם לארגן את הפוסטים בצורה נכונה, אסתטית ומושכת יותר. ולכן כדאי להשתמש בתזמון פוסטים, ולא להעלות תמונות באופן אקראי.

לסיכום, אם אתם רוצים שפרופיל האינסטגרם שלכם יהיה פעיל כל הזמן, חשוב שתעלו פוסטים באופן שוטף, כלומר בעקביות ולעיתים קרובות. ורצוי גם שזה יהיה בשעות בהם העוקבים שלכם הכי פעילים. אם אתם עסוקים או נוהגים לשכוח להעלות את הפוסטים בימים ובשעות הללו במהלך השבוע – תזמון פוסטים באינסטגרם הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

אז אחרי שהבנו מדוע כדאי להיעזר בתזמון פוסטים, נשאלת השאלה – כיצד מתזמנים פוסטים באינסטגרם?

טריקים לסטוריז שכדאי להכיר

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

תזמון פוסטים באינסטגרם באמצעות ה-Creator Studio

נכון להיום, הכלי של פייסבוק לניהול תוכן, שנקרא Creator Studio, הוא הכלי הרשמי היחיד המאפשר תזמון פוסטים באינסטגרם. התזמון עצמו אינו מלא ומושלם, אבל יש לו גם יתרונות. למשל, ה-CREAOR STUDIO הוא הכלי היחיד שמאפשר לתזמן סרטוני IGTV באינסטגרם. באמצעות השימוש ב-Creator Studio, תוכלו גם לתכנן טוב יותר את הנראות של הפיד שלכם. הכלי מאפשר לכם לראות כיצד ייראה הפוסט שלכם אחרי שיעלה, ולערוך בהתאם. אפשרות זו הייתה קיימת בעבר רק עבור דפי פייסבוק, ולכן מדובר בחדשות טובות למשווקים באינסטגרם. 

איך לתזמן פוסטים באמצעות ה-Creator Studio?

כדי להתחיל להשתמש ב-Creator Studio, אתם צריכים חשבון אינסטגרם עסקי. וכן עמוד פייסבוק עסקי, המקושר לאותו חשבון אינסטגרם עיסקי. לאחר מכן, תצטרכו לחבר את חשבון האינסטגרם למרכז השליטה של ה-Creator Studio. לאחר יצירת החיבור בין עמוד הפייסבוק לחשבון האינסטגרם, הכנסו לממשק ובחרו בהעלאת פוסט, סרטון או סליידר לפיד האינסטגרם או בהלאת סרטון ל-IGTV. הוסיפו תיאור, ותיוגי האשטגים, אנשים או מיקומים כרצונכם. כשסיימתם עם ההגדרות של הפוסט, תזמנו אותו לתאריך והשעה בו תירצו שיעלה. זיכרו כי לאחר התזמון, אתם יכולים לחזור לתפריט הראשי ולערוך את הפוסט במידת הצורך.

תזמון פוסטים באינסטגרם ובפייסבוק
ניהול תוכן דרך ממשק ה-Creator Studio

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

תזמון פוסטים ע"י שימוש בטיוטות ותזכורות

דרך נוספת לתזמן פוסטים היא ליצור טיוטות ולהשתמש בתזכורות. למה הכוונה?
כדי ליצור טיוטה של פוסט לאינסטגרם, התחילו מהעלאת פוסט כרגיל. היכנסו לסקשן העלאת הפוסטים לאינסטגרם, ובחרו תמונה מהגלריה שלכם.
ערכו את התמונה – בחרו פילטר, ועצבו את מידת הבהירות והניגודיות של התמונה כרצונכם.לאחר מכן לחצו על כפתור שמעביר אתכם להגדרותהתיאור והתיוגים ואז לחצו על כפתור ה'חזור' בנייד. תקפוץ לכם האפשרות Sava Draft – אותה עליכם לבחור. לאחר שתעשו זאת פוסט ערוך זה יופיע בראש סקשן העלאת הפוסטים, תחת הכותרת Drafts.
כעת, כדי להעלות את התמונה בזמן שתירצו, כל מה שעליכם לעשות הוא להגדיר תזכורת בטלפון לאותו זמן. וכך כל מה שתיצטרכו לעשות הוא פשוט להיכנס לאינסטגרם ולהעלות את הטיוטה כשתשמעו את התזכורת. הבעיה עם אפשרות זו היא שעדיין תיצטרכו להעלות את הפוסט ידנית מתי שתירצו שהוא יעלה. בנוסף, תיצטרכו להגדיר את התיאור והתיוגים בזמן העלאת הפוסט.

SAVE DRAFT

תזמון פוסטים באמצעות Later

Later היא מערכת מצוינת, וברובה חינמית, המאפשרת לנו לפרסם פוסטים בפייסבוק, באינסטגרם וברשתות חברתית נוספות.
ב-Later ניתן למצוא 2 חבילות – פרסום אוטומטי ותזכורות. פרסום אוטומטי פירושו שהפוסטים שתזמנתם יתפרסמו באינסטגרם ללא שום עבודה נוספת מצדכם. לדוגמה, אם הגדרת באמצעות הפרסום האוטומטי שפוסט מסוים יעלה בשעה 18:00 ביום חמישי – כך אכן יהיה. ואילו באמצעות שירות התזכורות, אתם יכולים לתזמן פוסט ב- Later (יחד עם הכיתוב, התיוגים וכו') ולקבל תזכורת לנייד שלכם כשמגיע הזמן לפרסם את הפוסט. מדובר באפשרות יותר ידנית, אך עדיין לא רעה.

שימו לב כי נכון להיום, ה- API של אינסטגרם מאפשר פרסום אוטומטי לחשבונות עסקיים בלבד. ולכן אינכם יכולים לפרסם פוסטים אוטומטית מאוחר יותר, אם יש לכם פרופיל אישי. אבל כן תוכלו להשתמש בשירות התזכורות. בנוסף, כדאי שתדעו שאינכם יכולים לפרסם פוסטים מסוג קרוסלה בפייסבוק או סליידר באינסטגרם באמצעות שירותי הפרסום האוטומטי. אבל כן תוכלו לערוך ולשמור אותם כטיוטה ולתזמן תזכורת לזמן בו תירצו להעלות אותם. כך גם סטוריז או סרטוני IGTV באינסטגרם. לא ניתן לפרסם אותם אוטומטית, אבל אפשר לשמור כטיוטה ולקבל תזכורת לנייד מהמערכת של LATER.

תזמון פוסטים באינסטגרם ע"י LATER
תזמון פוסטים באינסטגרם ע"י LATER

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

קידום באינסטגרם ובאינטרנט

מעוניינים בקידום העסק באינסטגרם או בדיגיטל בכלל? הגעתם למקום הנכון.
נעים להכיר, שמי טל נברו, ואני עוסקת מזה עשור בקידום אורגני, בפרסום ממומן, בבניית אתרים, ובסדנאות והרצאות לעסקים.
צרו איתי קשר, ואשמח לעזור גם לעסק שלכם בשיווקו באינטרנט  – בדרך היעילה, הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם.

אם אהבת, בטח גם תרצה לקרוא על :