סוגי וידאו שיווקי שכדאי לכם ליצור - Types Of Marketing Videos That You Should Create

רוצים ליצור סרטוני וידאו מנצחים, שיביאו לכם יותר חשיפה ומעורבות ברשתות החברתיות? אם כן, אז אתם חייבים לקרוא את הפוסט הבא!


הזכרתי כבר בבלוג לא פעם את היתרונות הרבים של וידאו שיווקי לעומת סוגים אחרים של תוכן שיווקי שאינם כוללים וידאו. וכעת אמנה חלק מהם בקצרה:

1. אנשים אוהבים לראות סרטוני וידיאו, בין אם זה מהנייד, מהמחשב או בטלוויזיה. חלק ניכר מהזמן שבו אנו גולשים בדיגיטל, אנו מבלים בצפייה בסרטונים.

2. גם פייסבוק יודעת את זה. היא יודעת שככל שהיא תעודד יותר תכנים מסוג סרטוני וידאו, כך הגולשים יישארו זמן רב בפלטפורמות שלה.
ולכן פייסבוק ואינסטגרם, ורשתות חברתיות אחרות, מקדמות יותר תוכן מסוג וידאו. ולנו, כמשווקים ובעלי עסקים הפועלים ברשתות החברתיות, כדאי ליצור יותר תוכן מסוג וידיאו.

3. וידאו שיווקי מאפשר לכם לקבל הרבה דברים שאי אפשר לקבל בסוגים אחרים של תוכן שיווקי. הוא מאפשר לגולשים שלכם לצפות בסרטון, ולא רק בתמונה או בתוכן טקסטואלי.
וידיאו שיווקי למעשה מאפשר לכם לגרום לצופים להתחבר אליכם, להזדהות איתכם, ולזכור אתכם בקלות רבה יותר.

ולכן, כדאי מאוד שחלק מהתוכן השיווקי שלכם יכלול וידאו שיווקי.

רוצים לדעת אילו סוגי סרטונים כדאי לכם ליצור לשם שיווק העסק?

הגעתם למקום הנכון. בואו ללמוד על סוגי וידאו שיווקי שכדאי לכם ליצור.

סוגי וידיאו שיווקי

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

סוגי וידאו שיווקי שכדאי לכם ליצור

סרטוני סקירה \ ביקורת

סרטוני סקירה או ביקורת הם סרטונים שיווקיים קלאסיים, שמאוד מצליחים בדרך כלל. פעמים רבות אנו אוהבים לראות איך המוצר נראה, וכיצד משתמשים בו, לפני שאנו רוכשים אותו. כך גם לפני שאנו מזמינים שירות או איש מקצוע – אנו מעדיפים לקבל חוות דעה חיובית עליהם. סרטוני הסקירה והביקורות ידועים כיעילים ביותר בשכנוע הלקוחות לביצוע רכישה. ולכן סרטוני הסקירה והביקורות הם סרטוני וידאו שיווקיים שמאוד כדאי לכם ליצור לשם שיווק העסק. בשביל ליצור סרטונים אלו אתם יכולים להעזר בחברים, בני משפחה, לקוחות עבר או מובילי דעה ומומחים בתחום הפעילות שלכם. בקשו מהם שיצלמו סרטון בו הם סוקרים את המוצרים או ממליצים על השירותים שלכם. ופרסמו את הסרטונים הללו ברשתות החברתיות.

סרטוני אנימציה

יש כל מיני סוגי וידאו שיווקי אבל סרטוני אנימציה הם מהאפקטיביים ביותר. למה? כי הם חיוביים, נוסטלגיים, מסקרנים ומאפשרים לכם לבצע 'האנשה' חביבה לעסק. הם מושכים בקלות את העין של הגולש – שצופה בהמון תוכן, המועמס על המסך של הנייד או המחשב שלו. בנוסף, הם מאפשרים לכם להעביר גם מסר מסובך או מורכב בצורה פשוטה ומובנת למדי, גם למי שאין ידע בתחום. סרטוני האנימציה מאפשרים לכם לתפוס את תשומת ליבם של הגולשים, ולגרום להם להקשיב למסר שלכם. ולכן לרוב מדובר בוידאו שיווקי שמאוד כדאי לכם ליצור לשם שיווק העסק.

מדריכי וידיאו

כולם אוהבים לקרוא מדריכים, פשוט כי קל כל כך לצרוך מידע לימודי וטכני באמצעותם. המדריכים מסבירים לנו מה לעשות בכל שלב ומנחים אותנו צעד אחר צעד עד לביצוע המשימה. מה יותר קל וכיף מזה? נגיד לכם מה. וידאו שיווקי מסוג מדריך הוא טוב עוד יותר! כך המשתמשים יכולים לא רק לקרוא את ההוראות לביצוע, אלא גם לראות איך המדריך עושה זאת.
מדריכי וידאו מתאימים לא רק למתכונים או לביצוע מיומנויות טכניות כפי שנהוג לחשוב. סרטוני וידאו מסוג מדריכים מתאימים גם לעולם הלייף סטייל, הקואוצ'ינג וכו'.

ראיונות

עוד רעיון לסוג מוצלח של וידאו שיווקי – הוא ראיונות. בסרטוני ראיונות ניתן לראיין את המנכ"ל, אנשי מקצוע, עובדים בחברה, מומחים, מובילי דעה וכו'. ראיונות הם סוג מעולה של וידאו שיווקי בעיקר לעסקים שרוצים להיראות אמינים יותר, ורוצים להציג דמויות בחברה שניתן לסמוך עליהן. ראיונות מסוג זה הם מעולים כדי לרכוש את אמון הציבור ולהגבירו. סרטוני הראיונות רלוונטיים בעיקר לתחומים טכנולוגיים כמו ציוד רפואי או לתחומים רגישים כמו התפתחותם של תינוקות.

סרטונים לאינסטגרם

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

סוגים נוספים של וידאו שיווקי

סרטון יום בחיי \ דוקומנטרי

 סרטון 'יום בחיי' מתרכז לרוב באווירה של המקום או העסק, או ביומו של אחד מהעובדים בחברה. ואילו סרטון דוקומנטרי בד"כ שם דגש על סיפור ייחודי, יוצא דופן ורחב יותר. סרטון יום בחיי וסרטון דוקומנטרי הם למעשה סרטונים שמטרתם לגרום לצופים להכיר אתכם, ולהתחבר ולהזדהות איתכם. ולכן סרטונים שיווקיים אלו הם מעולים למטרות הדגשת וחיזוק המיתוג והתדמית של העסק.

stop motion

סוג נוסף של וידאו שיווקי הוא וידאו שנוצר מתמונות, בשילוב מוזיקה ועריכה. הכוונה למעשה לשילובן של לא מעט תמונות, המוצגות עם מעברים מהירים ביניהן, לסרטון אחד. היתרון של סרטונים שיווקיים אלו הוא שקל לייצר אותם. אפשר להכין אותם אפילו מהנייד, ע"י שימוש באפליקציות מתאימות. אבל שימו לב שסוג זה של סרטונים דורש תכנון ומחשבה מוקדמת. סרטוני Stop Motion יתאימו לכם בעיקר אם יש לכם הרבה תמונות שאתם רוצים ליצור באמצעותן סרטון, שיספר סיפור בדרך מעניינת ומקורית. מתאים במיוחד לסרטוני מתכונים או הדרכה.

סרטוני לייב

סרטוני הלייב ברשתות החברתיות, כמו פייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין, מאפשרים לכם לשדר וידאו בזמן אמת. שידורי הלייב מצליחים לצבור המון חשיפה, שכן הם מספקים לנו הצצה אל מאחורי הקלעים של האדם או העסק. מדובר בדרך מצוינת כדי לסקרן את הגולשים וליצור באזז שיווקי. סרטוני הלייב מתאימים במיוחד כדי לשדר את מאחורי הקלעים של יום צילומים שאתם עורכים, ראיון או הרצאה שאתם מעבירים וכו'. שימו לב שכאשר אתם מצלמים סרטון לייב אינכם יכולים לערוך אותו תוך כדי. ולכן חשוב מאוד להקפיד על סאונד איכותי, תצלום יציב, תאורה מספקת וכו'.

איך ליצור וידיאו שיצליח בפייסבוק

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

קידום בדיגיטל

מחפשים חברת דיגיטל שתעזור לכם ליצור סרטוני וידאו שיווקיים מנצחים? כאלה שיביאו לכם לא רק יותר מודעות לעסק, אלא גם יותר מכירות?
או שאולי אתם מעוניינים בניהול תוכן וקידום אורגניפרסום קמפיינים ממומנים, או בניית אתרים ודפי נחיתה? בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון.
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.

אם אהבת, בטח גם תרצה לקרוא על :