איך ליצור וידאו שיצליח בפייסבוק - How To Create A Successful Video On Facebook

רוצים לדעת איך ליצור וידיאו שיצליח בפייסבוק? אם כן אז אתם חייבים לקרוא את הפוסט הבא!

אין ספק שלסרטוני וידיאו יש השפעה עצומה ברשתות החברתיות.
כולנו אוהבים לצרוך תוכן מסוג וידיאו. וחלקנו משקיעים חלק גדול מזמן הגלישה שלנו ברשת על צפייה בסרטונים.
יתר על כן, ידוע שפייסבוק מקדמת תכנים מסוג וידיאו, כי זה משרת את האינטרס שלה – להשאיר את הגולשים כמה שיותר זמן בפלטפורמה.
ולכן, יותר ויותר אנשים ועסקים מעלים סרטוני וידיאו לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.
הבעיה היא, ביצירת סרטון וידיאו שבאמת יצליח בפייסבוק. לא כזה שאנשים ידפדפו מעליו, אלא כזה שאנשים ירצו להמשיך לצפות בו, ויזכרו אותו.

אז איך יוצרים סרטון וידיאו שיצליח בפייסבוק? המשיכו לקרוא ותגלו.

איך ליצור וידיאו שיצליח בפייסבוק

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

טיפים ליצירת וידיאו שיצליח בפייסבוק

טיפ מס' 1: אל תדברו רק על העסק שלכם

אחד הדברים הכי משעממים הוא לראות סרטונים בפייסבוק על עסקים שלא מפסיקים לדבר על עצמם. כלל חשוב בשיווק בכלל הוא להמעיט בדיבורים יבשים על העסק. זה לא מעניין את רוב האנשים. מה שמעניין הוא ערך מוסף. ואם תחשבו על זה לעומק, תגלו שאין סוף לסוגי הערך המוסף שאתם יכולים להעביר בסרטוני פייסבוק. אלו יכולים להיות מדריכים, טיפים, עצות, או סרטוני הסברה. או מענה על שאלות ותשובות נפוצות. אפשר להשתמש גם בסרטונים מצחיקים, מטורפים, או מגניבים וליצור סרטוני אנימציה. העיקר שלא תתרכזו אך ורק בעסק שלכם. נסו לגרום לסרטון שלכם להיות כמה שיותר מקורי, מיוחד ומעניין עבור הגולשים.

טיפ מס' 2: השתמשו בחצובה ובמיקרופון לשיפור איכות הסרטון

רוצים ליצור סרטוני וידיאו שיצליחו בפייסבוק? כדאי לכם להשקיע על רכישת חצובה ומיקרופון לשיפור איכות הסרטונים שלכם.
החצובה היא מכשיר ייעודי לצילום סרטונים ללא תזוזות ורעידות. היא מתקנת רעידות בסרטון בשל תזוזות היד או המכשיר עליו מיוצבת המצלמה. ובכך החצובה עוזרת לנו ביצירת סרטונים איכותיים ומוצלחים יותר. ולכן, אם אתם מעוניינים ביצירת סרטונים לפייסבוק – כדאי שתרכשו חצובה כזו. רצוי שתקנו גם מיקרופון איכותי, לשיפור איכות הסאונד של הסרטונים שלכם. כך גם אם אתם מעלים שידור לייב בפייסבוק, בו אין כתוביות – תוכלו להבטיח את העובדה שכל הצופים ישמעו אתכם היטב.

שידור לייב בפייסבוק

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

איך ליצור וידיאו שיצליח בפייסבוק - המשך

טיפ מס' 3: העבירו את המסר העיקרי שלכם כבר בתחילת הסרטון

כשאתם יוצרים סרטון לפייסבוק חשוב שתזכרו שלרוב הצופים שלכם אין הרבה סבלנות. בנוסף, לרוב הצופים אין את כל הזמן שבעולם כדי לצפות בוידיאו. אם הסרטון שלכם יהיה ארוך או משעמם מדי – הם פשוט לא יצפו בו. ולכן, וותרו על ה'פתיח', ותגיעו כמה שיותר מהר לעיקר.  בסרטוני פייסבוק, כדאי שתציגו ותעבירו את הנקודה העיקרית שלכם כבר בתחילת הסרטון. כך תוכלו להבטיח לעצמכם שרוב הצופים ייחשפו למסר, גם אם ינטשו את הסרטון די מהר.

טיפ מס' 4: תוסיפו כתוביות לסרטון

בטח קרה לכם שרציתם לצפות בסרטון בפייסבוק על מיוט. אולי כי אתם לא רוצים שהבוס יידע במה אתם צופים בפייסבוק בשעות העבודה. או אולי כי אתם צופים בסרטון ליד בן הזוג שישן במיטה לידכם. לא משנה מה הסיבה – חלקנו לפעמים רוצים לראות סרטונים בפייסבוק על מיוט. הבעיה מתחילה כאשר סרטון הוידיאו שאתם רוצים לצפות בו לא כולל כתוביות. 
זכרו, אם אתם יוצרים סרטון בפייסבוק בלי כתוביות – אתם פשוט מפספסים המון צופים פוטנציאליים. ולכן, הקפידו לצרף כתוביות לסרטוני הפייסבוק שלכם. לשם כך תוכלו להשתמש באפליקציות כמו Auto Cap או Kapwing, המתמללות דיבור באופן אוטומטי. או שאתם יכולים לשלוח את הסרטון לאיש מקצוע שיוסיף לו כתוביות. העיקר, שתאפשרו לאנשים לשמוע את המסר שאתם רוצים להעביר בסרטון. וזאת, גם אם הצופים רוצים לצפות בסרטון על מיוט.

סוגי וידיאו שיווקי

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

שיווק בפייסבוק ובאינטרנט בכלל

מעוניינים בשיווק בפייסבוק, בפיתוח ועיצוב אתרים או דפי נחיתה, בבניית אסטרטגיה וניהול תוכן, או אולי בפרסום ממומן בדיגיטל? הגעתם למקום הנכון.
שמי טל נברו ובמסגרת חברת הדיגיטל שלי – סושיאל ליידי – אשמח לעזור לכם בכל הנוגע לשיווק באינטרנט. למידע נוסף השאירו פרטים בטופס צור קשר.

אם אהבת, בטח גם תרצה לקרוא על :