מערכות מומלצות לבניית קורס דיגיטלי - Best Digital Course Building Systems

רוצים ליצור קורס דיגיטלי משל עצמכם ולמכור אותו לקהל הרחב? מזל טוב!
כעת כל מה שנותר לכם הוא רק ללמוד מהן המערכות המומלצות ביותר ליצירת קורסים דיגיטליים מקצועיים.

ראשית, נסביר מהם קורסים דיגיטליים ובמה הם שונים מקורסים אחרים, ולאחר מכן – נעבור לטיפים שהכנו לכם ליצירת קורס דיגיטלי איכותי ומוצלח משלכם.

מהו קורס דיגיטלי ?

קורסים דיגיטליים הם בעצם קורסים שמועברים באמצעות הדיגיטל – כלומר כאלה שניתן לצפות בהם דרך המחשב, הטאבל, הטלפון הנייד וכו'.
קורסים אלה יכולים להיות קורסים שנועדו למטרות שונות. כמו למשל פיתוח תחביבים חדשים, רכישת ידע מקצועי או למידת מיומנויות שימוש בתוכנות או מערכות דיגיטליות ועוד ועוד… 

במה קורס דיגיטלי שונה מקורס רגיל ? 

השוני בין קורסים דיגיטליים לקורסים רגילים נובע מהעובדה שהגישה להרצאות המוקלטות היא בלתי מוגבלת, כלומר ניתן לצפות בהן שוב ושוב. זאת מבלי שיהיה צורך בהגעה למפגשים פיזיים כמו בקורסים קלאסיים שאינם מועברים דרך הדיגיטל. כך הקורסים האינטרנטיים מאפשרים לכם ללמוד או ללמד כמעט כל נושא העולה על דעתכם ולהגיע לכל אדם ברחבי העולם.
אם אתם אלה שיוצרים את הקורס הדיגיטלי, אז באמצעות הקלטה חד פעמית של השיעורים ועריכת הוידיאו והקלטות הסאונד – אתם מקבלים 'מוצר דיגיטלי' שאתם יכולים למכור בכמות בלתי מוגבלת. למעשה, מדובר בעסק לכל דבר ואפילו כתבנו מאמר שלם בנושא – אותו תוכלו למצוא כאן.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

יצירת קורס דיגיטלי

אז לאחר שהבנו מהם קורסים דיגיטליים ובמה הם שונים מקורסים אחרים – נעבור למה שמעניין אתכם באמת:
מה הציוד שאתם צריכים שיהיה לכם, כדי ליצור קורס דיגיטלי?
מה המערכות המומלצות ביותר לשימוש, כאשר מצלמים את סרטוני הוידיאו או כאשר מקליטים את הסאונד של שיעורי הקורס?
המשיכו לקרוא ותגלו.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

הקלטת מסך

רוצים ששיעורי הקורס הדיגיטלי שלכם יכללו הקלטות של הפעילות במסך המחשב שלכם? לא רוצים להשתמש רק במצגות ובהקלטות קוליות של השיעורים? אם כן אז עליכם למצוא תוכנה שמתאימה להקלטת מסך המחשב ולהשתמש בה.

אם אתם רוצים לצרף לשיעורי הקורס הדיגיטלי שלכם צילומי וידיאו של המתרחש על מסך המחשב שלכם, אתם יכולים להשתמש בתוכנה בשם Filmora SCRN. זו תוכנה שמיועדת לצילומי וידיאו של מסך המחשב וכן לעריכת סרטונים. עלות השימוש בה זולה למדי אך קחו בחשבון שזה גם בהתאם לביצועיה של התוכנה. הדבר בא לידי ביטוי בכך שהאיכות של הקבצים הסופיים לא תמיד יוצאת באיכות טובה מספיק בתוצאה הסופית.

אפשרות נוספת להקלטת וידיאו של מסך המחשב היא שימוש בתוכנת Camtasia. אמנם מדובר באפשרות יקרה יחסית (כ-200$) אך היא מספקת מענה טוב, איכותי ומקצועי יותר. התוכנה גם מספקת פיתרון נהדר לעריכת הסרטונים שתצלמו על ידי אפשרויות עריכת וידיאו מתקדמות.

אם אתם בכל זאת לא רוצים להוציא הרבה כסף אז פשוט לכו על Loom או Screencast-O-Matic. אמנם אפשרויות ההקלטה והעריכה בסיסיות יותר אבל הן גם מספקות פתרון פשוט, מהיר וקל לתפעול.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

הקלטת קול

אין ספק שאיכות השמע של סרטוני הקורס הדיגיטלי שלכם חשובה לא פחות מאיכות הוידיאו, ולרוב אפילו יותר ממנה.

האיכות של ההקלטות הקוליות קשורה יותר מהכל למיקרופון שאתם משתמשים בו לשם הקלטת קול הדיבור שלכם לשיעורי הקורס.

מחירי המיקרופונים בשוק מתחילים מעשרות שקלים בודדים ומגיעים גם למאות שקלים ואף יותר. כמובן שהאיכות שמתקבלת בסופו של דבר בשל השימוש במיקופונים השונים היא בהתאם, פחות או יותר.

סוג הציוד להקלטת הקול שכדאי לכם לבחור בו, תלוי בסוג השימוש שתעשו בו – כלומר באופן שבו אתם מקליטים את קולכם לשיעורי הקורס הדיגיטלי.

אם אתם מצלמים את הסרטונים לקורס דרך המחשב אז יהיה נוח לכם להשתמש במיקרופון עם כניסת אודיו שדומה לאוזניות או במיקרופון עם כניסת USB.

אפשרות נוספת היא להשתמש במיקרופון קטן שנצמד לבגד שלכם. יש מיקרופונים מעולים מהסוג הזה, שעלותם היא בסביבות המאה ש"ח בלבד והם יכולים להוות פיתרון נוח מאוד עבורכם. זאת בשל העובדה שהמיקרופון נצמד לבגד וכך נשאר קרוב לפה שלכם בזמן שאתם מדברים וכך איכות השמע יוצאת טובה יותר.

בכל מקרה, מכיוון שמדובר בהשקעה חד פעמית שאמורה להניב לכם הכנסות גדולות בעתיד – אל תתפשרו על משהו זול עם ביצועים בינוניים ומטה.

תוספים ליצירת קורס דיגיטלי בוורדפרס

 אם החלטתם שהקורס יאוחסן על אתר הוורדפרס שלכם – הנה 2 תוספים שאתם חייבים להכיר:

  1. התוסף אלמנטור – באמצעות התוסף החינמי תוכלו ליצור את איזור הקורס באתר הוורדפרדס שלכם.
    מדובר בתוסף שמאפשר לכם לבנות את אזור הקורס באתר בצורה קלה, נוחה ומהירה במיוחד – בשיטת "גרור ושחרר".
  2. התוסף Wishlist Member – התוסף הזה מאפשר לכם ליצור "איזור מנויים" באתר וכן הגנה על התוכן באתר.
    עלות התוסף היא 197$ לאתר אחד.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

קורסים דיגיטליים - רק בסושיאל ליידי

בין אם אתם רוצים ללמוד או ליצור קורס דיגיטלי – אנו בסושיאל ליידי נשמח לעזור לכם.

בקורס האינסטגרם הדיגיטלי שלנו תוכלו ללמוד כל מה שרציתם לדעת על קידום פרופיל אינסטגרם עיסקי.

ואילו, אם תירצו ליצור קורס דיגיטלי משלכם או שתירצו ללמד את העובדים שלכם קצת יותר על התחום הזה – אנו נשמח לייעץ לכם בתהליך באמצעות הרצאות וסדנאות מאורגנות.

למידע נוסף צרו איתנו קשר עוד היום.

אם אהבת, בטח גם תרצה לקרוא על :