לקדם את העסק באמצעות יוטיוב שורטס
לקדם את העסק באמצעות יוטיוב שורטס

לקדם את העסק באמצעות יוטיוב שורטס

כולם מדברים על יוטיוב שורטס, והגיע הזמן שגם העסק שלכם יקבל נוכחות בפלטפורמה הכי מדוברת. אין ספק, פלטפורמת הסרטונים הקצרים של יוטיוב כבשה בסערה את עולם הסושיאל והתוכן ומאז שהושקה, מציעה לעסקים תשתית יעילה לפרסום ממומן. אזבמה מדובר בעצם? בדומה לטיק טוק והרילס באינסטגרם, הפיצ׳ר החדש יחסית של יוטיוב מציע הזדמנות לעסקים להעלות סרטונים בני 60 שניות המוצגים בצורה בולטת בדף הבית של יוטיוב, ומאפשר לצופים לגלות את העסק שלכם באמצעות מיקרו תוכן חדש, מהיר וזמין.
אז איך ניתן לקדם את העסק שלכם באמצעות יוטיוב שורטס? המשיכו לקרוא.

מעוניינים ליצור תוכן וידאו באמצעות פלטפורמת AI? לחצו כאן!

 

היתרונות של יוטיוב שורטס לעסק שלכם
מאז שהושק בספטמבר 2020, אחד היתרונות הגדולים ביותר זה שהוא מציע הזדמנות לעסקים להגיע לקהלים חדשים. במאמר זה, נסקור כמה וכמה יתרונות בולטים שיאפשרו לקדם את העסק שלכם באמצעות יוטיוב שורטס.

 1. חשיפה פוטנציאלית
  מכיוון שסרטים קצרים מוצגים בצורה בולטת בדף הבית של יוטיוב, יש סיכוי גבוה יותר שהם יתגלו על ידי צופים שאולי לא היו מוצאים אחרת את התוכן שלכם. המשמעות היא שעסקים יכולים לבנות את הקהל שלהם ולהגדיל את טווח ההגעה שלהם בצורה מהירה ויעילה יותר באמצעות סרטונים קצרים מאשר עם סרטונים ארוכים שדורשים יותר זמן ותשומת לב של הגולשים.
 2. פרסונליות והתאמה אישית לקהל היעד
  יוטיוב שורטס מספק הזדמנות לעסקים להציג את התוכן שלהם באופן אישי ולהתחבר לצופים ברמה אותנטית ופחות שיווקית מהפרסומת או באנר. סרטונים קצרים מאפשרים לעסקים לשתף במהירות ובקלות את היתרונות של המוצר שלהם, ולספק זוית אישית יותר של התוכן שהם מציעים. כתוצאה, קיים סיכוי גבוה יותר לשיתוף ולויראליות של התוכן שאתם יוצרים. עם יוטיוב שורטס, תוכלו לבנות קהל נאמן ולבסס תחושה חזקה של קהילה סביב התוכן המותגי שאתם יוצרים.
 3. קריאייטיביות ופיתוח שפה מותגית
  אחד היתרונות הגדולים ביותר של יוטיוב שורטס לעסקים זו האפשרות של יותר יצירתיות ובניית שפה מותגית חדשנית נועזת יותר. באמצעות פורמט הווידאו הקצר, עסקים יכולים להתנסות עם רעיונות וסגנונות שונים וקלילים, בשונה מהדרך שבה יוצרים סרטונים ארוכים ומלוטשים. יוטיוב שורטס מאפשר למותג שלכם לדבר באופן חופשי יותר עם הצרכנים שלכם ולהציג תדמית צעירה ועדכנית.
 4. נגישות בתהליך היצירה
  יוטיוב שורטס מציע פלטפורמה נגישה יותר ליצירת תוכן. מכיוון ששורטס קצרים יותר ודורשים פחות זמן הפקה מסרטונים ארוכים יותר, הם קלים יותר ליצירה ועלות ההפקה שלהם נמוכה יותר. המשמעות היא שעסקים שאולי אין להם גישה לציוד או משאבים יקרים עדיין יכולים לייצר תוכן מרתק ולהתחבר לקהל שלהם.
 5. אינספור דרכים לספר את סיפור המותג שלכם
  יוטיוב שורטס מציע פלטפורמה ליוצרים להתנסות בסוגים שונים של תוכן וסגנונות. עם פורמט הווידאו הקצר, עסקים יכולים בקלות לנסות רעיונות חדשים, להתנסות בטכניקות עריכה שונות ולחקור ז'אנרים וטרנדים שונים בסרטוני הוידאו שהם מציעים. כך למשל, תוכלו לערוך סרטוני ביקורת מוצר, סרטונים קצרים שמספקים מידע על תועלות המוצר שלכם או להשתמש בפרזנטור קבוע שיגיש את התוכן שלכם באופן ידידותי לצופים.
 6. מדיה, רבותיי, מדיה!
  כחלק מהרצון של יוטיוב לקדם את הפיצ'ר החדש, יוטיוב מציעה היום חלון זמן זול ונגיש לקידום השורטס שלכם במדיה. מחפשים אפיק מדיה זול ועם פוטנציאל חשיפה איכותי? הגיע הזמן להשקיע ולקדם את העסק שלכם באמצעות יוטיוב שורטס!

 

מעוניינים ליצור תוכן וידאו באמצעות פלטפורמת AI? לחצו כאן!

מאמרים נוספים