איך לנהל את העסק מהבית? - How To Manage A Business From Home

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

רוצים לדעת איך לנהל את העסק מהבית בדרך הנוחה והאפקטיבית ביותר? מחפשים טיפים לניהול נכון של העסק מהבית? בדיוק לשם כך הכנו לכם את המדריך המלא לניהול נכון של העסק מהבית, כולל טיפים מעשיים. קראו את המאמר הבא שיעזור לכם לנהל טוב יותר את העסק מהבית, וילמד אתכם כיצד לעשות זאת בדרך הפשוטה והיעילה ביותר.

בעלי עסקים רבים בוחרים לנהל את העסק מהבית. לרוב מדובר בעסקים קטנים, מתחילים או כאלה הפועלים בתחומי הדיגיטל. כמו אנשי שיווק ומפרסמים, מעצבי אופנה, עורכי דין, כלכלנים או רואי חשבון מתחילים, או מותגים וחברות קטנות. למעשה, הרבה מאוד אנשים בוחרים בניהול כל או רוב פעילות העסק מהבית, גם לאחר התבססות החברה, בין אם כי הם לא רוצים, לא צריכים או לא יכולים לשכור משרד מחוץ לבית. 

יתר על כן, תקופות “בעייתיות” כמו תקופת הקורונה מביאות בעלי עסקים ונותני שירות למצב שאינם יכולים לעבוד מהמשרד או מאיפה שהם רגילים. כך גם מי שלא עבד מהבית בדרך כלל – יצטרך לנהל את העסק מהבית או לעבוד מהבית, גם אם לא רצה בכך. כך שמאמר זה רלוונטי בתקופה זו יותר מאי פעם. הטיפים במאמר יעזרו לכם לנהל טוב יותר את העסק שלכם, בעיקר אם אתם עצמאיים – אם ובלי קשר לתקופת הקורונה.

אין ספק כי לעבודה מהבית יש יתרונות רבים כמו אפשרות לשליטה מלאה על תהליך העבודה, נוחות וחיסכון בזמן על הגעה למקום עבודה פיזי. הבעיה היא שלא תמיד זה כל כך פשוט לנהל את העסק מהבית בצורה נכונה וחכמה. בדיוק לשם כך הכנו לכם את המאמר הזה.

רוצים לדעת איך לנהל את העסק מהבית? המשיכו לקרוא.

טיפים – איך לנהל את העסק מהבית

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

טיפ מס' 1: הגדירו מטרות ויעדים מדידים

זה שאתם עובדים מהבית לא אומר שאתם צריכים “להתרשל” בביצוע המטלות לניהול העסק, פשוט כי זה נוח יותר.
הגדירו מטרות ברורות ויעדים מדידים וכן תחמו בזמן את המועד הרצוי להשגת כל מטרה או יעד. זה חשוב כל כך שכן זה יסייע לכם למדוד בהמשך האם הצלחתם לעמוד במטרות שלכם ולהסיק מסקנות על מערך ניהול העסק. אם לא תגדירו מטרות ברורות פשוט תתקשו למדוד את מידת הצלחתכם בניהול העסק ובהשגת המטרות של פעילותו.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

טיפ מס' 2: הגדירו ימים ושעות עבודה קבועים

כדאי מאוד שתקבעו לעצמכם באילו ימים אתם עובדים ושתגדירו לכם מסגרת שעות עבודה קבועה לניהול העסק מהבית ותפעולו.
התמידו בהשקעת שעות העבודה שלכם לניהול העסק בלבד ואל תתפתו לעסוק במטלות הבית שלכם שאינן קשורות לעסק במסגרת זמן זה.
זה יסייע לכם לא רק בייעול תהליך העבודה מהבית אלא גם ישדר מקצועיות רבה יותר כלפי הלקוחות שלכם.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

טיפ מס' 3: נהלו חשבון עסקי נפרד מחשבון משק הבית

אם אתם רוצים לנהל עסק מהבית, רצוי שתפרידו בין החשבון העסקי לחשבון הפרטי ושתתייחסו אליהם כאל שתי יחידות כלכליות נפרדות זו מזו.
זה יעזור לכם לנהל טוב יותר את ההוצאות וההכנסות של משק הבית וכן של העסק עצמו, לעקוב בצורה נוחה יותר אחר ההתנהלות הכלכלית של כל אחד מהם וכן לזהות האם פעילות העסק שלכם רווחית ובאיזו מידה.
כמו כן מומלץ להפריד גם בין המחשב והטלפון הפרטיים לעסקיים וזאת מטעמי נוחות ורצינות כלפי הלקוחות.

טיפ מס' 4: אל תישארו כל היום בפיג'מה

כשבוחרים בעבודה ובניהול העסק מהבית קל מאוד להתפתות לנוחות ולהישאר לבושים בפיג’מה המפנקת שלנו לאורך כל היום. אבל, דווקא זה עלול להוות בעיה, שכן זה יכול לגרום לכם לבצע את העבודה שלכם פחות ברצינות. הקפידו ששגרת היום-יום שלכם תיראה כמו שגרת עבודתו של שכיר שיוצא למשרד ושמתלבש בהתאם למקום עבודתו. זה לא אומר שאתם צריכים להתלבש בצורה מהודרת מדי, פשוט אל תישארו כל היום בפיג’מה.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

טיפ מס' 5: עבדו בפינת עבודה מסודרת

אם אתם רוצים לנהל עסק מהבית בצורה רצינית – כדאי שתקפידו על ביצוע המטלות תוך ישיבה בפינת עבודה מסודרת ושקטה בבית. כמו כן כדאי שתדאגו לכך שיהיה לכם כל מה שצריך לביצוע המטלות במסגרת פינת העבודה. כך שלא תיצטרכו לטייל בבית ולקטוע את חוט המחשבה שלכם בכל פעם שאתם צריכים דף, עט או כל דבר אחר.
כאשר אתם עובדים מפינת עבודה המיועדת לכך אתם בעצם ממקדים את עצמכם בביצוע המטלות לניהול העסק ולתפעולו. כך אתם מאפשרים לעצמכם לעשות אותן בצורה נוחה ואפקטיבית יותר.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

טיפ מס' 6: הימנעו מהסחות דעת

רצוי מאוד שתתרחקו בזמן העבודה מהסחות דעת כמו הטלוויזיה, הנייד, הילדים או בן הזוג. זה יסייע לכם להימנע מהסטת הקשב שלכם לדברים שאינם רלוונטיים בזמן העבודה. באמצעות הימנעות מהסחות דעת מיותרות אתם יכולים בקלות לשפר את תפוקת עבודתכם ואת ביצועייכם.

טיפ מס' 7: השתמשו בכלים שמתאימים לעבודה מרחוק

מכירים את זה שאתם מנסים להסביר לעובד שלכם משהו שחשוב שיראה ויזואלית כדי שיבין את כוונתכם? לא תמיד זה כל כך פשוט להסביר לעובדים שלכם למה אתם מתכוונים בשיחת טלפון. לכן אם אתם מנהלים עובדים מהבית חשוב שתשתמשו בכלים שמתאימים לעבודה מרחוק. כמו זום שמאפשרת לכם לעשות שיחת וידיאו או LOOM שמעולה להקלטת פעילות שאתם עושים דרך המחשב.

רוצים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? יותר עוקבים? יותר פעילות בחשבונות שלכם? לחצו כאן עכשיו

הרצאות - איך לנהל את העסק מהבית

רוצים לדעת יותר על ניהול נכון של עסקים מהבית? מעוניינים להשתתף בסדנאות קבוצתיות בנושא “איך לנהל עסק מהבית” או מחפשים מרצה מקצועית להעברת הרצאות לעובדי החברה?
אנו בסושיאל ליידי מספקים לא רק שירותי בניית אסטרטגיה וניהול תוכן למטרות שיווק אורגני, ניהול קמפיינים ממומנים וכלים מתקדמים לקידום באינטרנט. אנו גם מעבירים הרצאות וסדנאות בנושאים רבים כמו שיווק דיגיטלי, מעבר עסקים מהאוף-ליין לאון-ליין ובין היתר גם על איך לנהל עסקים מהבית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

אם אהבת, בטח גם תרצה לקרוא על :

Close