עם ג'וליאן גולד, לייב מעיריית בוורלי הילס
עם ג'וליאן גולד, לייב מעיריית בוורלי הילס

שידור ישיר ממליאת ראש עיריית בוורלי הילס בפעם הראשונה בהיסטוריה First Live Streaming At The BH City Hall 2018

שידור ישיר ממליאת ראש עיריית בוורלי הילס בפעם הראשונה בהיסטוריה

מזה כמעט שנתיים שאני חברת מועצה בעיריית בוורלי הילס וחברת בשלוחה שלה הקרויה "Next Gen" – אשר חבריה רובם בני גילי, ויחד עם ראש עיריית בוורלי הילס, הקבוצה לוקחת חלק בבניית העתיד של העיר. במהלך השנה, אנו נפגשים עם חברי "Next Gen", משוחחים על נושאים הבוערים בעיר, מעלים הצעות ייעול, עושים סיעור מוחות, מקימים הצבעות על רעיונות והצעות שעולות ולוקחים חלק בבנית העיר ואיכות חיי תושביה.

ראש עיריית בוורלי הילס הנוכחי, ג'וליאן גולד,

פנה אלי בבקשה לסייע לו בבנית הקמפיין הדיגיטלי שלו, לפני שנכנס לתפקידו, עקב כך שנחשף לעבודתי השוטפת ופעילותי בעירייה בתחום הדיגיטל. לפני כחצי שנה החל את מינויו בתפקיד ומאז נכנסתי לנעלי מנהלת קמפיין הדיגיטל שלו, תוך כדי שאני לומדת את הפוליטיקות הפנימיות והעבודה המשותפת שלי עם שאר אנשי הצוות בעריית בוורלי הילס.

עם ג'וליאן גולד, לייב מעיריית בוורלי הילס
עם ראש עיריית בוורלי הילס ג'וליאן גולד, לייב מעיריית בוורלי הילס (שיער ואיפור יניב קצב המוכשר)

מישראל אל עיר המלאכים

כיף לי להיות סוג של אאוטסיידרית בעייריה של בוורלי הילס, מישהי שלא צמחה מתוך השכונה, כמו כל האחרים שהתברגו בעירייה בתפקידים כאלה ואחרים ולצפות בצמיחה וההתחדשות של העיר מזווית קצת שונה.

בכל יום אני מכירה ומתחברת אל אנשים מדהימים חדשים, ולוקחת חלק באירועי העירייה, מגלה עולמות חדשים, תרבות והתנהלות שונה מכל מה שהכרתי ושמחה ללוות את ראש העיר שהוא בעצמו כולו נתינה לעיר ולתושביה.

ה Q&A הראשון בשידור חי מבית העירייה של בוורלי הילס

כחלק מתפקידי אני אחראית על המסרים שראש העיר משתף ברשת, על ההתנהלות שלו למול תושבי העיר, על הנראות שלו בכלים השונים, כגון האינסטגרם, הפייסבוק, סרטוני וידאו שאנו מייצרים ועוד.

ביחד יצרנו את Mayor's Minute, סגמנט שמאפשר לראש העיר לפנות אל התושבים בגובה העיניים, לתת להם עדכונים על התפתחות העיר, תכניות אסטרטגיות, לאפשר להם לראות את בית העירייה מבפנים ומאפשר לראש העיר להיות נגיש לאוכלוסיה של העיר.

בשבוע שעבר, לראשונה אי פעם עשינו שידור ישיר של Q&A ממשרדי העיריה, מהלך שלא היה כמותו מעולם לפני כן בעירייה.
במהלך השידור ענה ראש העיר ג'וליאן, על שאלות הקהל -גם כאלו שעלו בשידור חי וגם שאלות שהגיעו אלינו לפני כן, באמצעות הפרסומים שעשינו.
היתה הצלחה גדולה, אנשים השתתפו והפעילות הביאה את ראש העיר ומסריו למודעות גבוהה יותר ואיפשרה לו שוב, להיות נגיש אל הקהילה ולתושבי בוורלי הילס.

מאמרים נוספים