מיטל פכטר אברמוביץ

הכל טמון במספרים. נומרולוגיה ואני Numerology and Me

נומרולוגיה – תורת המספרים, תמיד היה תחום שסיקרן אותי.
המון שנים הייתי סקפטית לגביו ולא פעם שללתי על הסף הזמנה או הזדמנות להיחשף באופן אישי לתחום.
ואז הכרתי את מיטל אברמוביץ פכטר.
מיטל פתחה בפני את עולם הנומרולוגיה – שיטה לוגית המייחסת למספרים משמעות מיסטית ומשמשת ככלי רב עוצמה לניתוח ואבחון האישיות בצורה מדויקת ורחבה.

חיבור קוסמי

על מיטל שמעתי מאנשים שונים בהזדמנויות שונות שסיפרו שהמפגש איתה היה עוצמתי, מדויק ומרגש. הרגשתי שבא לי להיפגש איתה. לאחר הצצה באתר האינטרנט שלה הבנתי שמדובר באדם סופר רציני ופרקטי עם רגליים על הקרקע והחלטתי שאני הולכת לגלות את העולם הנומרולוגי ממנו נמנעתי שנים רבות – התקשרתי ותאמתי פגישה!
כשנפגשנו בפינת העבודה המרגיעה בביתה במושב החיבור היה מידי. השיחה זרמה ונהייתי יותר ויותר סקרנית ופתוחה למשמע מוצא פיה.

עם מיטל ברגע קוסמי
רגע עם מיטל

מיטל נחשפה לנומרולוגיה במקביל לחיפוש האישי שלה ולשאלות הרבות שהיו לה. כשעברה בעצמה אבחון נומרולוגי הרגישה לראשונה שהיא מקבלת מענה ברור לכל הדילמות והשאלות שעמדו בדרכה והבינה שזה בדיוק התחום והכלים אותם חיפשה כל חייה ובזה היא רוצה לעסוק בכדי להפיץ את "הקסם" הזה הלאה.

אחרי שלמדה, חקרה והתמקצעה בנומרולוגיה, היא מסבירה לי – שעל פי ניסיונה אין כלי טוב יותר לניתוח והבנה מדויקת של אישיותו וצרכיו של האדם הניצב מולה. השיטה מסייעת בהכוונה וייעוץ ונותנת מענה לדילמות בכל תחומי החיים: זוגיות, הורות, בחירת עיסוק והכוונה מקצועית, מעברים ושינויים, ניהול והתמודדות עם משברים וכל נושא אחר בשגרתנו היומיומית.

מיטל ואני

מיטל הגיעה מוכנה לפגישה. אחרי שביקשה את תאריכי הלידה שלי, של בן זוגי ועוד מספר פרטים מספריים, באמצעותם בנתה אבחון מפורט. את כל הממצאים והתובנות ריכזה במסמך מסודר עמו הגיעה לפגישתנו ועל בסיסו למעשה התנהל המפגש.

בחלקו הראשון של המפגש ישבתי והקשבתי ומיטל שיתפה אותי בממצאי האבחון. קבלתי מידע מפורט ומדויק על אישיותי שלי ושל בן זוגי: תכונות האופי המולדות והנרכשות, שלבים בחיינו – מה נעשה עד כה ומה עוד עלינו לעשות ולעבור, תחומים בהם נכון לנו להשקיע והם מתאימים לאישיותנו, עיתויים טובים למהלכים ושינויים, התייחסות למקצוע בו אנו עוסקים ושלל נתונים המשליכים גם על ההווה וגם על העתיד של שנינו.

מיותר לציין שהייתי די המומה מהנתונים המדויקים שהשמיעה בפני מיטל מבלי שהכירה או פגשה אותי או את בן זוגי לפני המפגש.
תוך כדי שיחה נפלו לי אסימונים וקבלתי תובנות מדהימות על אירועים שקרו לי ובחירות שבחרתי הן בתחום המקצועי והן בתחום הזוגי ומערכות יחסים.
מיטל הציגה בפני נקודות אישיות כואבות, עזרה לי למקד מטרות ונתנה לי הכוונה לגבי מהלכים שנכון לי ולבן זוגי לעשות בתחומים שונים, יחד ובנפרד.

מיטל פכטר אברמוביץ
מיטל פכטר אברמוביץ

סיום מתוק

השיחה עם מיטל הייתה נעימה וקולחת ובסופה יצאתי עם תובנות ברורות ודרכי פעולה להמשך. בפעם הראשונה חשתי שהצלחתי לדייק את עצמי ובעיקר הרגשתי שיצאתי עם חומר למחשבה ומוטיבציה להניע וליישם.

הפוסט הזה מוקדש למיטל. הרגשתי צורך גדול להודות לה על הדרך שעשינו ועל כך שהיא אשה שכולה לב, שמצאה את ייעודה בלסייע לנשים בנקודות המפנה בחייהן.
אני מפרגנת לה מכל הלב ומאחלת לכמה שיותר אנשים לעבור איתה את התהליך הנפלא הזה.
בסופו של דבר – הכל טמון במספרים (:

מאמרים נוספים