אינסטגרם
אינסטגרם

4 טיפים לשמירת פרטיות באינסטגרם Instagram Privacy

אינסטגרם הפכה להיות רשת חברתית מובילה בקרב פלחים וגילאים שונים באוכלוסיה. בפייסבוק יש יותר מ300 מליון משתמשים שלא כולם בטוחים מה קורה עם התמונה שלהם רגע אחרי שמעלים אותה לרשת.
הרבה לקוחות ותלמידים שלי שואלים אותי על נושא הפרטות באינסטגרם אז החלטתי לתת לכם מספר טיפים לשמור על הפרטיות שלכם ברשת זו.

Private Mode

קודם כל – לא חייבים להיות חשופים לכולם אם לא רוצים. אינסטגרם מאפשרת לנו להפוך את החשבון שלנו לפרטי, כך שמי שירצה לעקוב אחרינו ולראות את תמונותינו – יצטרך לקבל מאיתנו אישור על כך.

כדי להפוך לפרטי, בשלב הראשון יש להיכנס ל Edit Your Profile :

פרטיות 2 אינסטגרם

ואז לגולל את המסך עד למטה ולהפעיל את אופציית הפרטיות, כמו בתמונה:

פרטיות באינסטגרם

רוצים ללמוד עוד על אינסטגרם או כלים אחרים? מוזמנים להדרכה או קורס בלחיצה כאן

Photo Map באינסטגרם

אינסטגרם מאפשרת לשתף את מיקומינו בעת העלאת התמונה ע"י מפה. זו פונקציה חביבה אך לא כולם מודעים אליה והיא גם יכולה להיות לא בטיחותית כלל, כי מיד ניתן לדעת מהו מיקומינו האמיתי.
כדי למנוע זאת, עליכם לכבות את האופציה הזו, כדי לא לחשוף את מיקומכם.

פרטיות אינסטגרם

שיתוף ברשתות חברתיות נוספות

אינסטגרם מאפשרת לנו לשתף את התמונה שלנו ברשתות חברתיות נוספות, אשר נצטרך לאשר אותן בלחיצה עליהן. יש לשים לב בכל אחת מהרשתות האחרות – מה הן הגדרות הפרטיות אצלן, כי ברגע שהתמונה נחשפת ברשת אחרת, היא כפופה לתנאי הפרטיות של אותה רשת ויתכן והיא נחשפת לאנשים שלא בטוח הייתם רוצים שיראו את התמונה.

פרטיות אינסטגרם

Direct Messege

אינסטגרם מאפשרת לנו לשלוח תמונה באופן אישי למישהו ספציפי (ואפילו לכמה אנשים ספציפים,במקום שהתמונה תיחשף לכל האנשים ללא הגבלה.

כל שעליכם לעשות כדי לשלוח תמונה ישירה למישהו היא לבחור באופציית Direct:

פרטיות באינסטגרם - הודעה ישירה באינסטגרם

חשוב לשים לב לכל הנקודות האלה באינסטגרם, רגע לפני שמעלים תמונות וכמו כן להעביר את זה למי שאינו מכיר, כדי לשמור על הבטיחות גם בזמן הגלישה.

רוצים ללמוד עוד על אינסטגרם או כלים אחרים? מוזמנים להדרכה או קורס בלחיצה כאן

מקווה שעזרתי ולמדתם משהו חדש.

שלכם,
אני

מאמרים נוספים