כלי ה- Google Street View הזה של גוגל תמיד הגניב לי את הצורה, כי הוא מאפשר לי להציץ למקומות מטורפים, לגלות אתרי טבע מדהימים, להכיר איזו מסעדה שווה לפני שאני טסה לאנשהוא או לגלות מוזיאונים, גשרים, נופים ויערות עוד לפני שטסתי לאנשהוא. גם אם בא לי לחפש עסקים מקומיים איפה שהוא, או למצוא כתובות ספציפיים – Google Street View מאפשרת לי את כל זה.

לאחרונה, תבינו כמה גאונים יושבים שם בגוגל, אחרי ההתרגלנו לראות תמונות שאנשים צילמו ממכוניות, החליטו גוגל לנסות להביא לנו את התמונות של Google Street View מזווית קצת אחרת…

אז..

הכירו את רפיה ( Raffia )

רפיה, נאקה חביבה, בת עשר כיום. היא נוהגת לצעוד ימים ארוכים במדבריות ולאחרונה שוטטה לה רפיה במדבר Liwa Oasis, כאשר על דבשתה מונחת מצלמת גוגל היוצרת תמונות פנורמיות מרהיבות של המדבר, בהן יכולים לצפות כל גולשי גוגל סביב העולם.

התמונות מעלפות!!! אני ממש אהתי את האותנטיות! הן זמינות כבר באינטרנט וכוללות נופי מדבר עוצרי נשימה, דיונות, נווה מדבר, את הצל של רפיה, גמלים אחרים ואפילו את טביעת הרגל של גמלים אחרים בפריימים.

בגוגל טוענים כי זו הפעם הראשונה שהם משתמשים בבעל חיים למטרה זו והתוצאות מרהיבות.
השימוש הוא במצלמה שקראת  Trekker אשר מאפשרת צילומים גם בסמטאות צרות ומקומות שרכב לא יכול להגיע לשם. כמובן שהכל לאחר חישובים מדוייקים של מזג אויר ושעה ביום כדי להוציא את התמונות הכי מרהיבות.

Google offers a camel’s eye view of Liwa Oasis

Raffia רפיה החביבה בפעולה במדבר האינסופי

והנה היא בפעולה:

אם אהבת, בטח גם תאהב את...
כללי, מדיה דיגיטלית
כיצד לייעל פרופיל לינקדאין למען חשיפה טובה יותר How to Optimize Your LinkedIn Profile for Better Visibility
16 במרץ 2018
כללי, מדיה דיגיטלית
כיצד צרכנים מגיבים למותגים ברשתות החברתיות How Consumers Respond to Brands on Social Media
18 ביולי 2017
כל המאמרים, מדיה דיגיטלית
מדוע חייבים להוסיף סרטוני וידאו לתמהיל השיווקי Adding Video To Our Online Marketing Strategy
10 ביוני 2017
כל המאמרים, לייף סטייל
פוסט יומולדת 2016 My Birthday Post
29 בדצמבר 2016