כנס DLD חדשנות דיגיטלית
כנס DLD חדשנות דיגיטלית

כנס חדשנות ודיגיטל DLD Tel Aviv 2014

כנס DLD מתרחש אחת לשנה, כבר השנה הרביעית ברציפות.

מכל העולם הגיעו השנה יותר מ-1000 אנשי עסקים והייטק, יזמים, מנהלים בכירים, משקיעים וסטארטאפיסטים, לקחת חלק באירוע שסיפק הרצאות, סיורים, תערוכת מייצגים שנבנו ע"י יזמים, תערוכה אורבנית, הופעות, סיורי חדשנות ועוד.

ותמיד כשאני מגיעה לאירוע המדהים הזה, שמשדר כל כך הרבה אנרגיות של עשייה, של טכנולוגיה, הזדמנויות חדשות ורעיונות גאוניים של יזמים יצירתיים, אני מתמלאת באדרנלין שעושה לי חשק לכבוש את העולם וללמוד עוד ועוד.
ביקור באירוע הזה תמיד מביא להיכרויות עם אנשים שממלאים בי כל פעם מחדש את הדלק שלי לפרוייקטים חדשים, להתקדמות ולעשייה מחודשת.

בכנס השנה

אחד הנושאים הבולטים עליהם שוחחו היה: "אינטרנט של דברים", או – איך העולם הדיגיטלי מתחבר יותר ויותר עם העולם הפיזי, לדוגמא: מחשבים לבישים, שעונים טכנולוגיים, חיבור של רשת לכל דבר שעולה בראש, כמו מכוניות, בגדים, אקססוריז וכל דבר אחר נגיש.
זה לא אומר שהאינטרנט ה"מסורתי" יורד לשוליים, אך בהחלט העתיד, כך נראה, הולך לכיוונים די מטורפים 🙂
עשינו שיתוף פעולה מעניין עם ביזפורטל (קו מנחה, אייס, תפוז) ושידרתי מהכנס סיקור וראיון עם כמה דמויות מעניינות שהגיעו.

ראיינתי את קרן ליטני, מייסדת Socilize ויזמית היפראקטיבית שמקימה כנסים מדהימים בתחום הטכנולוגי, כמו ששף מכין ארוחות גורמה ברק כמה רגעים, שסיכמה את האירוע בכך שליוסי ורדי היה חזון וחלום להראות לכל העולם כמה חדשנות יש בישראל וכשיוסי ורדי רוצה – זה קורה!

שוחחתי עם נמרוד מאי, מי שהיה סמנכ"ל השיווק בגט טקסי וכיום משמש כמנכ"ל בקרן השקעות RDSeed ששיתף על פעילות הקרן,
ולבסוף אף שוחחתי עם דרור גלוברמן, העורך הראשי של Nexter, שהסביר על הפאנל אותו ניהל ואמר שהמרואיינים, סמנכל"י שיווק מפרוייקטים וחברות שונות, טענו כי באמת שהעתיד שלנו הולך להיראות אחרת מעידן הסמארטפונים והאפליקציות.

איך ומה?

הכל בסרטון. תהנו!

מאמרים נוספים