לתת חזרה

פרויקטים שקרובים ללבנו

תמיכה בעסקים קטנים ואמנים

מזה שנים רבות, אנחנו עובדים עם עסקים בתחילת דרכם, שחלקם הופכים ללקוחות ואחרים אנחנו מלווים ומדריכים בהתנדבות. 

עסקים קטנים הם הכח המניע מאחורי הכלכלה העולמית. כבעלת עסק בעצמי אני יודעת כמה זה לא פשוט להתחיל, לתחזק ולהצמיח עסק בעולמנו התחרותי.

מאז פרוץ ה-NFT, שמנו לעצמנו כמטרה לתמוך באמנים ויוצרים כדי לסייע להם להביע את עצמם דרך עולמות ה-NFT. המשימה של סושיאל ליידי היא לשרת כמה שיותר בעלי עסקים ויוצרים. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילת הפייסבוק שלנו באמצעות הכפתור שלמטה:

פרויקטים בהתנדבות

סושיאל ליידי פועלת בהתנדבות למען כמה ארגונים ללא מטרת רווח ובהם ארגונים לקידום נשים, מנטורינג לצעירים וחיבוק ראשון – העמותה לטיפול בתינוקות נטושים.

עמותת חיבוק ראשון

עמותת 'חיבוק ראשון' נוסדה בשנת 2004 כדי לסייע למאות תינוקות שננטשים במחלקות היילודים והפגים בבתי החולים בישראל. על תינוקות אלה נגזרת בדרך כלל שהות ממושכת בבית החולים ללא יד מלטפת, ללא טיפול הורי מסור. הצוות הרפואי המופקד על חדר עמוס תינוקות דואג לטיפול הפיזי בהם ולבריאותם, אך עקב העומס היומיומי הרב, אינו מסוגל לדאוג לכל צרכיהם הרגשיים של התינוקות.

כיום, עמותת 'חיבוק ראשון' מפעילה מערך המונה כ-500 מתנדבות אשר דואגות לתינוקות הנטושים והבודדים בכל בתי החולים בהם פועלת העמותה. מתנדבות 'חיבוק ראשון' מגיעות מדי יום לתינוקות הללו וממלאות את החלל הריק הנוצר בהיעדר האם. בחסד אמיתי הן מעניקות לתינוקות הנטושים את המגע, הליטוף, החום והאהבה להם זקוקים תינוקות בחודשים הראשונים לחייהם.

סושיאל ליידי גאה לסייע לעמותת "חיבוק ראשון" בשנים האחרונות באמצעות יצירת וניהול ערוץ האינסטגרם של העמותה בהתנדבות.

תכנית IAC איתנים

"IAC איתנים", היא תוכנית יזמות ומנהיגות של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית המציעה לתלמידי תיכון ישראלים ואמריקאים הזדמנות להתחבר לתכנים ישראלים, להכיר את הטכנולוגיה החדשנית של הארץ ולפתח חשיבה יצירתית תוך טיפוח מנהיגות ואחריות קהילתית. בני הנוער המשתתפים מובילים פרוייקטים חדשניים בהנחייה של מנטורים, מעשירים את קורות החיים שלהם ורוכשים מיומנויות חיים חשובות כשהם אף יוצרים חברויות עם בני גילם.

טל נברו גאה להתנדב כמנטורית לצעירים ולסייע בחינוך הדור הצעיר

העצמה נשית

נשים הן הכח המניע של היקום. במשך השנים, טל נברו עבדה עם קהילות נשים שונות, העניקה לנשים כלים לעצמאות, בניית עסקים אונליין והעצימה נשים לממש את היכולות שלהן באמצעות הענקת כלים וטיפים.