3 טיפים לקידום מכירות בפינטרסט – Selling More On Pinterest

פינטרסט הופכת עם הזמן לפלפורמה יותר ויותר חזקה ומשמעותית בנוף האינטרנטי-חברתי והיא כבר הרבה יותר מאשר רשת חברתית המבוססת תמונות ווידאו.
אנשים רבים מחפשים בפינטרסט תשובות לשאלות, רעיונות, השראה ופתרונות לדברים שונים.

לכן, כבעל עסק, פינטרסט הוא מקום מצוין וחשוב להיות בו.
אבל אם כבר נמצאים בפינטרסט, הנה 3 טיפים לקידום מכירות בפינטרסט:

1. תדירות קבועה של פינים

כדאי להעלות פינים לאתר בתדירות קבועה, סביבות אחת לשבוע לפחות. כך הגולשים יקבלו את ה"פינים" שלכם באופן קבוע בפיד שלכם ויחזרו לחכות לחדשים.
זמן טוב להוסיף סיכות הוא סביב רגעים עונתיים – כמו יום חזרה לבית הספר, יום האשה, יום האהבה וכדומה. זאלו בדר"כ תקופות בהן אנשים מחפשים דברים לרכישה.

2. יצירת לוח זכיר ותמונות בלתי נשכחות

הרשת מוצפת בתמונות. בכל יום, אנשים מופגזים עם תוכן מכל רחבי האינטרנט. חשוב לנסות ולבלוט מהקהל. נסו ליצור לוח עם תמונות שנותנות ערך, או בעלות מכנה משותף אחת לשניה.

הנה כמה עצות מהירות להכנת סיכות (פינים) בלתי נשכחים:

* שימוש בתמונות יפות, זה כמובן האלף-בית להצלחה ברשת חברתית ויזואלית כמו פינטרסט
* מומלץ לרשום תיאור מפורט או נוגע לכל פין (בחלק הטקסט שמתחתיו) – גם בשביל קידום בגוגל וגם בשביל שהגולשים יהנו מתוכן איכותי ויבינו את מהות התמונה
* הפכו את הסיכות שלכם ל- Buyable Pins

3. קהל היעד שלנו

כלי הסטטיסטיקות ואנליטיקה של פינטרסט מציג לנו את הפעילות ואת הנתונים על הקהל שלנו בפינטרסט. באמצעות כלי האנליטיקס, ניתן ללמוד אילו סיכות / פינים הכי נצפים, מה הקהל הכי אוהב, הכי יוצר עימו אינטראקציה וכך נדע מה הכי נכון לפרסם לו בהמשך.

מה זה Pinterest Analytics?

כלי הסטטיסטיקות (Pinterest Analytics) עוזר לנו להבין כיצד גולשים מתייחסים לסיכות (פינים) שאנחנו נועצים, באיזו תדירות וכמו כן – אילו פינים היו הכי חזקים ונצפים בפרופיל שלנו.

פינטרסט אנליטיקס

אפשר לראות את המדריך לשימוש בסטטיסטיקות פינטרסט כאן:

ככל שנשתמש יותר בכלים שנותנת לנו הרשת המדהימה הזו, כך נוכל לייצר נוכחות מסיבית יותר, להגיע ליותר גולשים וליצור חשיפה גבוהה יותר למותג ולמוצרים שלנו ברשת.

בהצלחה לכולם!

מאמרים נוספים